Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Polsat Cafe

Miłość Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak rozkwitła na planie tego show! Zobacz ZDJĘCIA z Celebrity Salon

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Polsat Cafe

Mówi się, że dzięki temu programowi Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali parą. Już 7 kwietnia (czwartek) o godzinie 21 w Polsat Cafe zobaczymy nowy program pt. „Celebrity Salon”, którego prowadzącą jest Dorota Czaja, a uczestnikiem „Celebrity Salon” będzie między innymi: Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak czy Ewa Pacuła.
O czym jest nowe show Polsat Cafe? Zobaczymy polskie gwiazdy w niecodziennych dla nich sytuacjach – będą się uczyć oraz wykonywać zabiegi kosmetyczne i upiększające takie jak malowanie paznokci, depilacja, opalanie natryskowe, farbowanie włosów i wiele, wiele innych. Uczestnicy programu będą mieli do wykonania 16 zadań, oczywiście pod presją czasu, a kamery będą śledziły każdy ich ruch.

Podczas nagrań do programu nasze gwiazdy będą mieszkać w jednym z podwarszawskich hoteli, gdzie wieczorami, po ciężkim dniu pracy w salonie piękności, cała grupa będzie spędzała razem czas by poznać się lepiej.


A kto wziął udział w programie?

Mikołaj Krawczyk – aktor serialowy i teatralny. Znany z serialu „Pierwsza Miłość" oraz „Przyjaciółki”. Jego pasją jest muzyka.

Sylwia Juszczak – aktorka, a prywatnie mama dwójki uroczych chłopaków.

Urszula Dębska – aktorka. Debiutowała u Krzysztofa Zanussiego, ale popularność przyniosła jej rola w serialu „Pierwsza miłość”.

Michał Kwiatkowski – wokalista, popularność zdobył dzięki francuskiej wersji talent-show pt. Star Academy. Sprzedał ponad milion płyt. Prywatnie jest bratem Dawida Kwiatkowskiego, który również śpiewa.

Ewa Pacuła – modelka i prezenterka. Pracowała w Los Angeles i Paryżu.

Leszek Stanek – aktor i producent. Sympatię widzów zyskał dzięki kreacjom aktorskim jakie stworzył w serialu „Tancerze”, „Przepis na życie” i „Przyjaciółki”.
Program poprowadzi Dorota Czaja – modelka, aktorka i tancerka, która przez lata współpracowała z francuskim kabaretem LIDO.

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
Facebook

 

W każdym odcinku jeden z uczestników programu otrzyma nagrodę za najlepiej wykonane zadanie. Zwycięzcę pomoże wybrać Paolo Riccio – mistrz fryzjerski i ekspert rynku Beauty.  

W "Celebrity Salon" zobaczymy zupełnie nową twarz naszych gwiazd – do tej pory to je pielęgnowano, teraz przekonają się jak trudne to zadanie. Jak sobie z tym wszystkim poradzą? Dowiemy się w Polsat Cafe 7 kwietnia o g. 21. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk zbliżył się do Anety Zając dzięki nowej partnerce?! Czy spędzą razem święta? Znamy odpowiedź!

 

Mikołaj Krawczyk w Celebrity Salon.

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Polsat Cafe

 

Sylwia Juszczak w Celebrity Salon.

Juszczak, Krawczyk w Celebrity Salon
Polsat Cafe

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23