Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk Mikołaj Krawczyk z córką Konstancją Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk z rodziną podczas ślubu Goście na ślubie Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub

To była piękna, rodzinna uroczystość, a właściwie dwie uroczystości. 14 września Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk wzięli kościelny ślub oraz ochrzcili swoją córkę, Konstancję. Ceremonie odbyły się w jednym z warszawskich kościołów. Po mszy zaproszeni goście udali się na weselną zabawę. Zobaczcie, kto się na niej pojawił i jak wyglądała piękna suknia ślubna Sylwii!

Zobacz także: Mamy zdjęcia z wesela Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka! Bawiło się na nim wiele gwiazd!

 

Pobierz oferowane przez Modivo kody rabatowe i kup elegancki garnitur na chrzciny swojego dziecka.

 

1/5
Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk

Co ciekawe, Sylwii i Mikołaj wzięli cywilny ślub już w 2017 roku. Wówczas nie pokazali jednak żadnych zdjęć z uroczystości. Pochwalili się jednak ślubem kościelnym, który z pewnością jest jednym z najważniejszych dni w ich życiu, bowiem tego samego dnia ochrzcili również ukochaną córkę:

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub! - napisał w sieci aktor. 

2/5
Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk

Za zjawiskową kreację Sylwii Juszczak-Krawczyk odpowiada Viola Piekut! Długo pracowała nad projektem:

Cudowna Sylwia Juszczak-Krawczyk i cudowne chwile spędzone w naszym atelier... To wszystko składa się na najpiękniejsze wspomnienia, które razem z wczorajszym dniem zapiszą się w pamięci na zawsze - napisała Piekut na Instagramie. 

Podczas ślubu o Sylwię dbał osobisty stylista, który pilnował, by kreacja prezentowała się jak najlepiej!

 

3/5
Mikołaj Krawczyk z córką Konstancją

Widać, że Mikołaj jest zakochany w swojej córce, Konstancji! Mimo że pan młody podczas wesela ma sporo obowiązków, aktor z radością poświęcał czas dziewczynce! Gwiazdor "Rancza" czy "Pierwszej miłości" na ślub wybrał garnitur marki PAWO. 

 

4/5
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk z rodziną podczas ślubu

Po ceremonii nie mogło zabraknąć rodzinnej fotki z dziećmi Sylwii i Mikołaja z poprzednich związków. Juszczak ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim - Natana i Vincenta, podobnie Krawczyk - Michała i Roberta, ze związku z Anetą Zając. 

5/5
Goście na ślubie Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak

Po mszy przyszedł czas na prezenty! A wśród gości obecni na miejscu paparazzi wypatrzyli m.in. Mateusza Banasiuka oraz Antoniego Królikowskiego i Kasię Dąbrowską.

Młodej parze życzymy dużo miłości i szczęścia!