Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
East News

Mamy zdjęcia z wesela Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka! Bawiło się na nim wiele gwiazd!

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak
East News

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w sobotę, 14 września. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, para nie informowała o swoich planach wcześniej, ale od razu po wydarzeniu chętnie publikowała zdjęcia i nagrania na swoich profilach na Instagamie. Mikołaj Krawczyk nie krył swojej radości i przy okazji zdradził, że wraz ze ślubem odbyły się tak chrzciny jego i Sylwii córeczki, Konstancji

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub!😎 - napisał. 

Wśród gości zaproszonych na ślub pary nie zabrakło gwiazd. Można było zobaczyć m.in. Antka Królikowskiego i Olgę Frycz. Dzięki ich relacji na Instagramie, wiemy, jak wyglądało wesele. Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Wesele Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli swój pierwszy ślub już w 2017 roku. Wtedy para zdecydowała się na cywilną ceremonię, a dopiero teraz wzięła ślub kościelny i urządziła huczną imprezę. Na ślubie w kościele nie zabrakło łez wzruszenia, co było widać na nagraniach wykonanych podczas przysięgi małżeńskiej. Natomiast na weselu wszyscy goście świetnie się bawili. Para wybrała sporą salę, która oczywiście była odpowiednio udekorowana. 

Goście weselni chętnie podzieli się zdjęciami i nagraniami z tego wydarzenia. Na profilach Olgi Frycz i Antka Królikowskiego można zobaczyć, że to był wyjątkowy wieczór. Gratulujemy młodej parze, a wy zobaczcie zdjęcia poniżej.

 

tort na weselu  Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka
Instagram

Goście świetnie się bawili 

wesele Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka
Instagram

Na weselu zjawili się Olga Frycz i Antek Królikowski

Olga Frycz i Antek Królikowski na weselu Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka
Instagram

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59