Sylwia Grzeszczak na festiwalu Top Trendy
ONS/AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Grzeszczak dała plamę w Sopocie? "Muszę zobaczyć, co poszło nie tak"

Nie poradziła sobie ze stresem?

Top Trendy 2014 to najważniejsze medialne wydarzenie tego weekendu. W jednym miejscu udało się zgromadzić największe polskie gwiazdy, ale także debiutantów, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Podczas wczorajszego konkursu TOP zaprezentowali się ci, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt. Bezkonkurencyjny okazał się Dawid Podsiadło, który po raz kolejny udowodnił, że uczestnik programu typu talent-show, może odnieść sukces. Przypomnijmy: Dawid Podsiadło wielkim wygranym wieczoru. Jak przyjął nagrodę?

Sylwia Grzeszczak która kilka lat temu startowała w podobnym programie, również znalazła się na podium, zajmując trzecie miejsce. Jej płyta "Komponując siebie" okazała się wielkim hitem, a single z niej pochodzące do dziś są grane przez stacje radiowe. Po koncercie na którym wystąpiła artystka, udało nam się zapytać o ją wrażenia z festiwalu. Sylwia przyznała, że wciąż towarzyszy jej stres związany z występami na żywo oraz że po każdym występie stara się analizować co poszło nie tak. Naszym zdaniem występ był świetny, ale może gwiazda dopatrzy się w nim kilku niedociągnięć.
 

Stres jest mobilizujący na pewno. Nawet jeśli występuje tutaj po raz kolejny na sopockiej scenie, to każdy koncert jest inny i każdy koncert jest takim stresem wydaje mi się, że pozytywnym nadal. Byle, żeby nie był paraliżujący, wtedy byłoby źle, ale było OK wydaje mi się. Muszę jeszcze zobaczyć wykon, stestować dokładnie co poszło nie tak, a co było ok. I mam nadzieję, że było ok. Po festiwalu idę spać. Dziękuję za nagrodę, bo to jest bardzo mobilizujące, bo powoduje, że chce się żyć. 
 

Uważacie, że należało jej się trzecie miejsce?

Zobacz: Sylwia Grzeszczak przyłapana przez paparazzi. Co tak skrywała? 
 Gwiazdy po pierwszym dniu Top Trendy 2014:

Przebój roku Top Trendy 2014
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Poznaliśmy największy przebój roku Top Trendy 2014
Kto okazał się najlepszy?

Wczoraj w Sopocie wystartował jeden z największych muzycznych festiwali w Polsce Top Trendy 2014 . Na scenie zaprezentowali się artyści, którzy w minionym roku sprzedali najwięcej płyt - Dawid Podsiadło , Enej , Sylwia Grzeszczak i wiele innych. Sceną zawładnęły również dwie gorące blondynki, które świętowały swój jubileusz: Urszula i Agnieszka Chylińska . Koncert tej drugiej był o tyle zaskakujący, że pojawił się na nim gość specjalny, którego nikt się nie spodziewał. Przypomnijmy: Agnieszka Chylińska pogodziła się z Grzegorzem Skawińskim? Dziś scenę przejęli artyści, którzy wylansowali największe hity roku. Do rywalizacji stanęło dwanaście utworów: Bracia - "Wierzę w lepszy świat", Donatan i Cleo - "My Słowianie", LemON - "Wkręceni - Nie ufaj mi", Loka - "D.N.A.", Piersi - "Bałkanica", Margaret - "Wasted", Marta Podulka - "Nieodkryty ląd", Mesajah - "Szukając szczęścia", Patrycja Markowska - "Dzień za dniem", Poparzeni Kawą Trzy - "Byłaś dla mnie wszystkim", Rafał Brzozowski - "Nie mam nic", Red Lips - "To co nam było", Sylwia Grzeszczak - "Księżniczka". O ostatecznym wyniku zdecydowali widzowie, którzy wysyłali SMS-y na swoich idoli, przyznano również nagrodę specjalną. Nagrodę słuchaczy radia RMF MAXX otrzymali Donatan i Cleo z hitem "My Słowianie". Przebój roku nagrała Sylwia Grzeszczak " Księżniczka". Gratulujemy. Zobacz: Sylwia Grzeszczak dała plamę w Sopocie?     Gwiazdy podczas festiwalu Top Trendy 2014:

Zwycięzca koncertu TOP
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Top Trendy 2014: Poznaliśmy najlepszego artystę TOP
Kto sprzedał najwięcej płyt w minionym roku?

W Sopocie rozpoczął się jeden z największych muzycznych festiwali w naszym kraju Top Trendy 2014 . W ciągu trzech dni na sopockiej scenie, zaprezentują się zarówno wykonawcy, którzy mogą pochwalić się ogromnymi sukcesami, ale także ci, którzy swoją przygodę z wielkim światem dopiero rozpoczynają. Pierwszy dzień to koncert TOP, czyli artyści, którzy w minionym roku sprzedali najwięcej płyt oraz dwa koncerty jubileuszowe: Urszuli i Agnieszki Chylińskiej . Przypomnijmy: Agnieszka Chylińska na chwilę przed koncertem. Jak wyglądała? W konkursie TOP o tym kto wygra, decydują wyłącznie słuchacze, którzy przez ostatnie miesiące kupowali płyty swoich idoli. Organizatorzy postanowili pójść również krok do przodu i nagrodzili tych, którzy mogą pochwalić się wysoką sprzedażą swoich utworów w formacie cyfrowym.  W elitarnym gronie najlepszych znaleźli się w tym roku: Dawid Podsiadło , Edyta Bartosiewicz , Enej , KULT , LemON , O.S.T.R. & Hades , Paluch , Sylwia Grzeszczak , T. Love i Zakopower . Jeśli chodzi o przeboje w wersji cyfrowej to najlepszymi wynikami mogą pochwalić się: Ewelina Lisowska , Rafał Brzozowski i Margaret . Zobacz: Margaret dała koncert jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu. Fani zachwyceni Dzisiejszy koncert otworzyła Urszula ze swoim wielkim hitem "Konik na biegunach". Kolejne minuty przynosiły inne, wielkie przeboje gwiazdy, która dziś świętowała wraz z publicznością swoje 30-lecie. Po niespełna godzinnym koncercie, przeszliśmy do najważniejszej części wieczoru, czyli rozdania nagród TOP. Kolejność od miejsca 10 do 1 przedstawia się następująco: 10. Zakopower 9. O.S.T.R. & Hades 8. T.Love 7. Paluch 6. LemON 5. KULT 4. Edyta Bartosiewicz 3. Sylwia Grzeszczak 2. Enej 1. Dawid Podsiadło Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Zobacz: Dawid Kwiatkowski zdradza nam kulisy występu w...

Agnieszka Chylińska i Grzegorz Skawiński na Top Trendy
ONS
Newsy
Szok na TT2014: Chylińska wybaczyła Skawińskiemu po 11 latach. Zaskakujący gest gwiazdy
Pogodzili się na dobre?

Za nami pierwszy dzień festiwalu Top Trendy 2014 . Na scenie w Operze Leśnej w Sopocie wystąpiły gwiazdy, które w ubiegłym roku sprzedały najwięcej płyt oraz wykonawcy, których utwory ściągano z sieci najczęściej. Wielkim zwycięzcą pierwszej części koncertu okazał się Dawid Podsiadło , później swoim triumfem mógł się cieszyć Rafał Brzozowski . Przypomnijmy: Koncert TOP zakończony. Do kogo powędrowały statuetki? Wczoraj również wraz z Agnieszką Chylińską mieliśmy okazję świętować 20-lecie jej pracy artystycznej. Wokalistka po raz pierwszy od wielu lat wystąpiła z repertuarem O.N.A., zespołu Chylińska jak również z solowymi hitami. Nie to jednak było największym zaskoczeniem - podczas wykonywania utworu "Wybaczam ci", na scenie pojawił się Grzegorz Skawiński . Muzyk kojarzony głównie z zespołem Kombii, był założycielem grupy O.N.A. od której zaczęła się kariera Agnieszki. Muzycy z powodu nieporozumień i konfliktów, zdecydowali w 2003 roku o zawieszeniu działalności zespołu, a ich drogi przez długie lata nie mogły się zejść.  Nawet w 2010 roku, kiedy stacja RMF.FM obchodziła swoje 20. urodziny i planowała wspólny koncert Chylińskiej i muzyków Kombii, nie udało się im pogodzić.    Kiedy do menedżerki Chylińskiej dzwonią organizatorzy koncertu, ta zgadza się na występ swojej podopiecznej, ale pod warunkiem, że na tej samej scenie nie pojawi się Kombii - czytaliśmy wtedy w "Na żywo" Wszystko wskazuje jednak na to, że topór wojenny udało się zakopać, bo na scenie oprócz Skawińskiego pojawił się także Waldemar Tkaczyk . Jeśli to prawdziwe pojednanie, to może będziemy świadkami nowego projektu Agnieszki? Chcielibyście? Zobacz: Kulisy koncertu Top Trendy. Gwiazdy pozują przed konferencją  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner