Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd podczas pierwszego dnia festiwalu Top of the Top w Sopocie. Artystka na scenie zaprezentowała cały wachlarz swoich utworów i poruszyła widzów, ale najwięcej emocji wzbudził występ Sylwii Grzeszczak i jej męża Libera. para rzadko pojawia się razem na scenie, szczególnie podczas tak dużych wydarzeń. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Sylwia Grzeszczak i Liber razem na scenie podczas festiwalu w Sopocie

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski znany jako Liber wzięli ślub w 2014 roku. Para doczekała się córeczki, a Bogna ma już 7 lat. Sylwia Grzeszczak rzadko porusza tematy związane z życiem osobistym i jest gwiazdą, która mocno chroni swoją prywatność. Para jest już 9 lat po ślubie, ale od czasu do czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat ich rozstania. Teraz Sylwia Grzeszczak i Liber wystąpili razem na scenie w Sopocie i dali wyjątkowy występ!

Podlewski / AKPA

Zobacz także: Prowadząca Sopot Festival zaliczyła wpadkę! Dekolt wymknął się spod kontroli

Para wybrała nawet stylizacje w podobnym kolorze. Sylwia Grzeszczak wyglądała rewelacyjnie w niebieskiej sukni z rozcięciem i kwiatem na szyi, a z kolei Liber wybrał garnitur w podobnym kolorze. Para idealnie się uzupełniała.

Podlewski / AKPA

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak jest dumną mamą. Bogna Piotrowska ma już 7 lat. Jest podobna do mamy?

Zobacz także

Podlewski / AKPA

East News / VIPHOTO

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama