Party Stories
Sylwester 2014/2015 we Wrocławiu
ONS
Newsy

Znamy pierwsze szczegóły wielkiego sylwestra TVP. Pojawi się wiele gwiazd

Kto zaprezentuje się na scenie?

Impreza sylwestrowa to dla dużych stacji telewizyjnych prawdziwa walka o widzów. Każda z nich przygotowuje show, które ma przyciągnąć przed ekrany miliony telewidzów, a niezawodnym sposobem na to są oczywiście gwiazdy. Poprzedni Sylwester był wyjątkowo bogaty, a duże koncerty odbyły się w kilku miastach w Polsce. Przypomnijmy: Mamy sylwestrowe show Dody. Seks i ogień na scenie

W tym roku będzie podobnie, a produkcje są już na bardzo zaawansowanym etapie planowania. My natomiast wiemy, co dla swoich widzów szykuje TVP2. Sylwester we Wrocławiu poprowadzi duet Tomasz Kammel i Halina Mlynkova. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Mlynkova zaprezentuje się również na scenie, a oprócz niej zobaczymy m.in. Justynę Steczkowską, Patrycję Markowską i zespół LemON. Każdy z wykonawców przygotuje spektakularne show, a to dopiero początek listy gwiazd - pełny skład ma zostać ogłoszony już niebawem.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Steczkowska śpiewa przebój Madonny. Hit czy kit?

 

Te gwiazdy wystąpią podczas Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu 2014/2015:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwestrowe zarobki gwiazd
ONS
Newsy
Mlynkova na Sylwestrze TVP2 zarobi fortunę. Kurdej-Szatan może jej pozazdrościć
Tabloidy ujawniają stawki gwiazd

Koncerty sylwestrowe to oczko w głowie największych polskich telewizji. Stacje starają się zaangażować jak największe gwiazdy i sprawić, aby ludzie witający nowy rok przed telewizorem, spędzili go właśnie z nimi. Swoje sylwestrowe karty odkryła już telewizyjna Dwójka. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na konferencji Sylwestra z Dwójką. Kto wystąpi we Wrocławiu? Główną gwiazdą sylwestrowego show we Wrocławiu ma być Halina Mlynkova . Piękna wokalistka pojawi się nie tylko na scenie, aby zaśpiewać, ale będzie również współprowadzić koncert z Tomaszem Kammelem . O statusie gwiazdy świadczy również jej gaża. Jak donosi "Super Express", telewizja postanowiła wynagrodzić Mlynkovą aż 80 tysiącami złotych. Taka kwota robi wrażenie. W stolicy Dolnego Śląska pojawi się również lansowana od dłuższego czasu przez TVP Barbara Kurdej-Szatan . Gwiazda reklamy sieci komórkowej i serialu "M jak Miłość" nie może jednak liczyć jeszcze na tak gwiazdorskie stawki, jak wspomniana Mlynkova. "Fakt" informuje, że za sylwestrową noc Kurdej-Szatan zgarnie "skromne" 7 tysięcy złotych. Będziecie oglądać Sylwester z Dwójką? Zobacz: Mlynkova nie założy sukni ślubnej od Very Wang. Wybrała polską projektantkę   Gwiazdy na konferencji Sylwestra z Dwójką:

Edyta Górniak gwiazdą Sylwestra we Wrocławiu
ONS
Newsy
Wiemy gdzie i za ile Edyta Górniak zagra w sylwestra
Wiemy gdzie wystąpi gwiazda

Za nieco ponad miesiąc Sylwester. Największe polskie miasta już szykują dla swoich mieszkańców wielkie imprezy, podczas których zaśpiewają największe gwiazdy muzyki. W ten dzień rywalizować będą również ze sobą trzy stacje telewizyjne. Każda z nich dla swoich widzów szykuje wielkie koncerty. Zobacz: Sylwester Polsatu NIE w Warszawie! Wystąpią: Grzeszczak, LemON, Rodowicz i... O tym, że Polsat i TVP zabiegało o względy Edyty Górniak , aby wzięła udział w ich imprezie pisano od dawna. Jak dowiedziało się AfterParty.pl,  artystka podpisała już umowę z telewizją publiczną i Nowy Rok przywita na wrocławskim Rynku. Gwiazda za swój występ ma otrzymać 120 tysięcy złotych. Magazyn donosi również, że wokalistka na występ szykuje specjalne show. Na początku grudnia ma rozpocząć już pierwsze próby do koncertu. Serwis AfterParty.pl dowiedział się również, że w zeszłym tygodniu Edyta pojawiła się na planie spotu promującego wielką imprezę TVP2 we Wrocławiu. - Mamy wspólnie z Tomkiem Szymusiem i jego orkiestrą niespodziankę dla widzów - powiedziała Górniak i dodała, że na razie nic więcej nie zdradzi. Edyta wielokrotnie potrafiła zaskakiwać swoimi sylwestrowymi koncertami. Być może podczas swojego show wykona premierowo nowy singiel zwiastujący jej album, który wcześniej miała zaśpiewać na scenie "The Voice". Zobacz: Edyta Górniak zdradza szokujące fakty na temat Eurowizji Naturalna Edyta Górniak w drodze na jogę:

Koncert sylwestrowy z Natalią Kukulską i Anią Rusowicz
ONS
Newsy
Znamy plan pierwszego koncertu sylwestrowego. Nie zabraknie popularnych gwiazd
Kogo zobaczymy na scenie?

Koncerty podczas Sylwestra zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz widzów, dla których dobra muzyka bądź odpoczynek przed telewizorem jest najlepszym sposobem świętowania ostatniego dnia w roku. Stacje telewizyjne biją się zaś o największe gwiazdy. W poprzednim roku publiczność mogła się bawić m.in. z Dodą w Katowicach czy Edytą Górniak i Justyną Steczkowską we Wrocławiu. Przypomnijmy:  Mamy sylwestrowe show Dody. Seks i ogień na scenie W tym roku pierwsze plany sylwestrowe zaprezentował Poznań. Na rynku odbędzie się Sylwester Miejski pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", podczas którego będziemy mogli usłyszeć największe przeboje Anny Jantar . Na imprezie nie może zabraknąć oczywiście córki artystki, Natalii Kukulskiej , która będzie największą gwiazdą show: Koncert sylwestrowy dedykowany mojej mamie to niezwykle miła inicjatywa organizatorów i jej rodzinnego miasta. Poznań to skarbiec talentów. Cieszę się, że w repertuarze Anny Jantar zabrzmią ciekawe głosy tych bardziej i mniej znanych poznanianek, a młodzi twórcy zaprezentują swoje wersje jej utworów - czytamy na stronie artystki Na scenie zobaczymy m.in. :  Halinę Frąckowiak, Anię Rusowicz, Kasię Rościńska, Hannę Banaszak czy siostry Dagmarę i Martynę Melosik. Zobacz:  Steczkowska śpiewa przebój Madonny. Hit czy kit? Edyta Górniak na Sylwestrze we Wrocławiu: 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner