Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Viva! 18 2014 Stuhr Maciej z córką Nowicki Jan i Nowicki Łukasz Stuhr Maciej i Stuhr Jerzy
Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Viva! 18 2014
Marcin Kępski/I like Photo
1/4
Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Viva! 18 2014
Marcin Kępski/I like Photo

Olivier Janiak z żoną Karoliną Malinowską i synami - Fryderykiem, Christianem i Julianem.

2/4
Stuhr Maciej z córką
Marcin Kępski/I like Photo

Jerzy Stuhr udzielił wywiadu Vivie! razem z córką Marianną. To była bardzo szczera i poruszająca rozmowa. Ojciec i córka wspominali czasy dzieciństwa Marianny. Co zapamiętała z tamtych lat?

Uwielbiałam wyprawy z tatą do orbisowskiego hotelu Holiday w Krakowie. W weekendy szliśmy tam na basen, a potem na de volaille’a z frytkami, powiedziała w Vivie!
Jerzy: Ja do dzisiaj chodzę na ten basen. Ale "czar" PRL dawno prysł.,

3/4
Nowicki Jan i Nowicki Łukasz
Krzysztof Opaliński

Kiedy Jan i Łukasz Nowiccy spotkali się na sesji do Vivy! i mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Przez wiele lat ich stosunki były chłodne. Dziś mają to już za sobą.

Łukasz Nowicki: Wycofuję się z większości zarzutów, bo dzisiaj wiem więcej, niż wiedziałem wtedy, a wtedy nie wiedziałem nic. Patrzyłem na świat oczami kolegów, obserwowałem, jak wygląda ich życie, które było w jakimś sensie normalne, nie chcę powiedzieć – sztampowe.

4/4
Stuhr Maciej i Stuhr Jerzy
Bartek Wieczorek/LAF

Maciej i Jerzy Stuhr to nie tylko para ojciec i syn ale też aktor i reżyser. Maciej zagrał w filmie ojca "Obywatel". Spotkali się też na planie sesji dla Vivy!.<< zobacz: Jerzy i Maciej Stuhr na okładce Vivy!>>

Za każdym razem, kiedy zabieram się za film, to jest mój dziennik intymny. Trochę leczę się nim z kompleksów, trochę z niezrozumienia pewnych spraw w życiu. Jedna trzecia to moje doświadczenia, jedna trzecia – znajomych i przyjaciół, jedna trzecia to wyobraźnia”. Jedną trzecią filmu gra Maciek. „Maciej gra sytuacje z mojego życia, a ja wiem, że on nigdy pewnych rzeczy nie zrozumie", mówił wtedy Jerzy.