Baron
Instagram

Pamiętacie wszystkie kobiety Barona? Zobaczcie z kim spotykał się w przeszłości! To długa lista...

Baron
Instagram

Pamiętacie z kim w przeszłości spotykał się Aleksander Baron? Muzyk z zespołu "Afromental" ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Jego ostatnią partnerką była Blanka Lipińska z którą spotykał się przez blisko ośmiu miesięcy. Niestety, jak już wiemy, autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" i juror "The Voice of Poland" zaledwie kilka dni temu podjęli decyzję o rozstaniu.

A z kim wcześniej spotykał się Baron?

Lista miłosnych podbojów Barona

W 2013 roku w mediach było głośno o związku Aleksandra Barona z piękną gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". Aleksandra Szwed i muzyk z zespołu "Afromental" byli ze sobą blisko półtora roku, jednak po tym czasie para podjęła decyzję o rozstaniu. Baron znalazł pocieszenie u boku Katarzyny Grabowskiej, której oświadczył się w 2014 roku. Niestety, ten związek również nie przetrwał próby czasu - narzeczona zerwała z Baronem po tym, jak w mediach pokazały się zdjęcia z romantycznej kolacji z Edytą Górniak! Pojawiły się wówczas plotki, że muzyk i wokalistka mają romans, ale sama Edyta Górniak szybko zdementowała wszystkie doniesienia publikując oświadczenie w tej sprawie.

Ale to jeszcze nie koniec listy miłosnych podbojów Barona! Kilka lat temu media plotkowały, że juror "The Voice of Poland" bardzo zbliżył się do... Joanny Opozdy! W sieci pojawiło się kilka wspólnych zdjęć aktorki i muzyka, ale ich znajomość szybko się zakończyła. Później Baron znalazł swoje szczęście u boku Czariny Russel. W 2017 roku Baron oświadczył się artystce, jednak pod koniec 2018 roku okazało się, że ich związek to już przeszłość. Już kilka miesięcy później Aleksander Baron związał się z Julią Wieniawą, ale ich relacja zakończyła się po siedmiu miesiącach. 

Po rozstaniu z Julią Wieniawą, Baron zaczął spotykać się z Blanką Lipińską. Zakochani byli razem przez osiem miesięcy i wydawało się, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Niestety, ostatnio okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Oto powód rozstania Blanki Lipińskiej z Baronem?! "Ona chciała wejść w kolejny etap"

Aleksander Baron w przeszłości spotykał się m.in. z Aleksandrą Szwed.

Aleksander Baron i Aleksandra Szwed
East News

Media plotkowały również o jego bliskiej relacji z Edytą Górniak.

Edyta Górniak i Aleksander Baron na planie The Voice of Poland
Instagram

Baron spotykał się również z Julią Wieniawą. 

Baron i Julia Wieniawa
EastNews

Po rozstaniu z Julią znalazł szczęście u boku Blanki Lipińskiej. Niestety, para ogłosiła, że nie są już razem.

Blanka Lipińska przytula się do Barona
Instagram

 

Więcej na temat Baron Alek Baron
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48