Sobowtór Marcina Tyszki w Top Model
tvn.pl

W Top Model polały się łzy. Jury zachwycił sobowtór Tyszki

Sobowtór Marcina Tyszki w Top Model
tvn.pl

Tydzień temu wystartowała czwarta edycja Top Model. Fani show czekali z niecierpliwością na pierwszych męskich kandydatów do wygranej - w końcu to największa nowość w programie. Produkcja TVN zaserwowała widzom nie tylko seksowne ciała i ciekawe twarze, ale również poruszające historie. Przypomnijmy: W Top Model mają już pierwszego faworyta. Tyszka: "Nigdy kogoś takiego nie spotkałem"

Drugi odcinek zaserwował podobne atrakcje. Znów najwięcej uwagi skupiali na sobie młodzi mężczyźni marzący o karierze w modelingu. Wśród nich wyróżniał się Adam, którego jurorzy szybko ochrzcili "drugim Tysiem" czyli sobowtórem Marcina Tyszki. Według nich podobieństwo było uderzające, a fotograf postanowił ubrać chłopaka w jeden ze swoich starych garniturów, aby jeszcze mocniej to wyeksponować.

Adam miał do zaoferowania nie tylko interesującą urodę, ale i wzruszającą historię - został bowiem adoptowany, gdyż jego matka praktycznie go porzuciła. Rodzice chłopaka adoptowali jeszcze kilkoro innych dzieci, w tym jedno upośledzone. Jego opowieść doprowadziła Joannę Krupę do łez i przewodnicząca jury zaprosiła go do kolejnego etapu.

Oglądaliście dzisiaj Top Model? Kto jeszcze zwrócił waszą uwagę?

Zobacz:  Był Bombaj, Paryż i Mediolan. Tym razem półfinał Top Model odbędzie się w...Zdjęcia z castingów do czwartej edycji Top Model:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04