Pierwszy odcinek czwartej edycji Top Model
tvn.pl

W Top Model mają już pierwszego faworyta. Tyszka: Nigdy kogoś takiego nie spotkałem

Pierwszy odcinek czwartej edycji Top Model
tvn.pl

Dziś ruszyła długo oczekiwana czwarta edycja "Top Model", do której zdjęcia kręcono przez niemal całe wakacje. Producenci i jury zapowiadali, że będzie to najbardziej interesująca odsłona programu, a na widzów czeka wiele niespodzianek - w tym najważniejsza czyli udział przystojnych mężczyzn marzących o karierze w modelingu.

Zobacz: Szok w Top Model. Kiedy ta dziewczyna zdjęła turkusową perukę...

Co mogliśmy zobaczyć w premierowym odcinku? Nie zabrakło wzruszających historii, które  w poprzednich edycjach stanowiły oś show i wiele wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie. Zdecydowanie największe wrażenie na jurorach, a szczególnie Marcinie Tyszce, zrobił androgyniczny model Mateusz Maga. Chłopak nie może pochwalić się imponującym wzrostem, ale kobieca uroda i fotogeniczność mogą zapewnić mu bardzo mocną pozycję w programie.

Oczywiście prawdziwą ozdobą show była Joanna Krupa, która nie tylko zjawiskowo się prezentowała, ale nie szczędziła amerykańskich powiedzonek, które przed laty przysporzyły jej ogromnej sympatii internautów - jesteśmy pewni, że czwarta edycja "Top Model" dostarczy wielu memów z powiedzonkami gwiazdy.

Oglądaliście dzisiaj premierowy odcinek "TM"? Jak wrażenia?

Zobacz: Jest już spot Top Model 4. Widać w nim uczestników programuJurorzy na jednym z castingów:

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58