Arcybiskup Justin Welby rozpoczął ceremonię koronacji Karola III. Na miejscu są już wszyscy goście zaproszeni przez Pałac Buckingham. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny nowego monarchy Wielkiej Brytanii. W Opactwie Westminsterskim pojawił się także książę Harry. Obecność syna króla wzbudza wielkie emocje ze względu na ostatnie wydarzenia. Zgodnie z zapowiedziami nie ma przy nim żony, Meghan Markle. W jakim nastroju jest książę? Te zdjęcia wiele zdradzają.

Reklama

Książę Harry pojawił się na koronacji Karola III. Nie ma wsparcia Meghan Markle

Mimo napiętych stosunków z brytyjską rodziną królewską książę Harry pojawił się na koronacji Karola III. Syn nowego króla wszedł do Opactwa Westminsterskiego, ale trzyma się daleko od najbliższych. Towarzyszyli mu siostra stryjeczna księżniczka Beatrycze oraz jej mąż Edoardo Mapelli Mozziego. Wyraz twarzy Harry'ego wiele mówi.

Zobacz także: Skandal przed koronacją Karola III! "Nie mój król"

ANDY STENNING/AFP/East News

Już jakiś czas temu potwierdzono, że Meghan Markle nie pojawi się na koronacji Karola III. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy przed ceremonią Sussexowie podgrzali atmosferę konfliktu z Pałacem Buckingham. Meghan udzieliła głośnego wywiadu, w którym skrytykowała realia, w jakich funkcjonuje brytyjska rodzina królewska. Książę Harry natomiast opublikował swój pamiętnik.

TOBY MELVILLE/AFP/East News

Obecność syna nowego króla wywołała duże zainteresowanie mediów. Oglądając zdjęcia księcia Harry'ego, trudno znaleźć uśmiech na jego twarzy. Niewykluczone, że bez wsparcia Meghan Markle czuje się samotny i opuszczony. Sprawia też wrażenie lekko zestresowanego. Jak na razie nie odnotowano, by Harry zbliżył się do swojego brata, księcia Williama i księżnej Kate.

Zobacz także
Andrew Milligan/Press Association/East News

Zobacz także: Tak będzie wyglądać koronacja króla Karola III. Ma być zupełnie inna od tej Elżbiety II

Reklama

Dziś nikt już nie mówi o możliwości pojednania. Sprawa wydaje się przegrana. Jeśli chcecie zobaczyć innych gości na koronacji Karola III, zapraszamy do naszej galerii.

Aaron Chown/Press Association/East News
ANDREW MILLIGAN/AFP/East News
Reklama
Reklama
Reklama