Nie żyje Marcin Felek. Do tragicznej śmierci wokalisty zespołu NoLime doszło podczas wieczoru kawalerskiego w miniony weekend. Gwiazdor disco polo zginął, próbując ratować dwóch mężczyzn, którzy wypadli z łódki do wody. Marcin Felek miał żonę oraz dwójkę dzieci. Co dokładnie wydarzyło się dramatycznego wieczora?

Reklama

Zobacz także: Nie żyje uczestnik hitowego programu TTV! Mężczyzna zmarł w tragicznych okolicznościach

Tragedia na wieczorze kawalerskim. Nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime

Tragicznie zmarły Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime miał zaledwie 35 lat, kochającą żonę i dwoje wspaniałych dzieci. Według informacji podanych przez disco-polo.info, w miniony weekend bawił się jako gość na wieczorze kawalerskim w miejscowości Rudnik Pierwszy. Dwóch uczestników imprezy postanowiło popływać na łódce, nagle z niewiadomych przyczyn znaleźli się w wodzie i wzywali pomocy.

Wokalista disco polo postanowił bohatersko im pomóc i skoczył z pomostu do wody, niestety już nie wypłynął. Jak udało się ustalić redakcji disco-polo.info Marcin pod wodą znajdował się ponad 30 minut, a jego ciało wyłowili nurkowie - czytamy na stronie portalu.

Mężczyznom, którym na pomoc ruszył Marcin Felek, nic się nie stało. Tragicznie zmarłego wokalistę żegnają koledzy z zespołu:

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu - napisał na Facebooku zespół NoLime.

Prokuratura bada sprawę. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Zobacz także

Zobacz także: Nie żyje Ewa Demarczyk. Gwiazda odeszła w wieku 79 lat

Nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime. Do tragicznego zdarzenia doszło podczas wieczoru kawalerskiego w Rudniku Pierwszym. Wokalista wskoczył do wody, aby uratować, życie znajomym, jednak zapłacić za to własnym.

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło,...
Opublikowany przez NoLime Niedziela, 16 sierpnia 2020

Zespół NoLime istnieje od 2013 roku. Są autorami takich hitów jak: "Jeszcze raz", "Ona mnie nie lubi czy "Bądź moim szczęciem".

Reklama

a

Reklama
Reklama
Reklama