Meghan Markle w sukni ślubnej Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej Małgrzata Rozenek w sukni ślubnej Marina w sukni ślubnej Agnieszka Kaczorowska w sukni ślubnej
Gwiazdy w sukniach ślubnych

Oto wyjątkowa galeria, w której przypominamy najgłośniejsze śluby gwiazd. Pamiętacie, kto w ostatnich latach ślubował sobie miłość i wierność małżeńską i która gwiazda wybrała najpiękniejszą suknię ślubną?

Od kiedy ruszył nasz serwis Party.pl "Tak" powiedzieli sobie m.in. Doda i Emil Stępień, Meghan Markle i książę Harry, Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony", czy Ewa Farna i Martin Chobot. Kto jeszcze stanął na ślubnym kobiercu?

Zobaczcie najpiękniejsze śluby gwiazd! 

Zobacz także: Do ślubu tylko w bieli? Te gwiazdy wybrały odważniejsze kolory! Dobra decyzja?

1/10
Meghan Markle w sukni ślubnej
East News

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego z pewnością był jedną z najgłośniejszych uroczystości ostatnich lat. Hollywoodzka aktorka i książę ślubowali sobie miłość i wierność dokładnie 19 maja 2018 roku. Meghan Markle powidziała sakramentalne "tak" w dość prostej sukni od Givenchy. Kreacja Meghan wzbudziła wówczas sporo emocji! 

Zobacz także: "Nie jest SPEKTAKULARNA" Suknia ślubna Meghan Markle zaskoczyła wszystkich!

2/10
Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej
East News

Rok wcześniej, dokładnie 22 lipca 2017 roku, ślub wzięli również Agnieszka Radwańska i Dawid Celt. Słynna tenisistka zachwyciła wówczas w efektownej sukni zaprojektowanej przez Agnieszkę Maciejak-  kreacja powstawała pół roku i była szyta ręcznie.

Na ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta pojawili się m.in. Małgorzata Socha, Elżbieta Romanowska oraz Tomasz Hajto. 

3/10
Małgrzata Rozenek w sukni ślubnej

Pamiętacie piękną suknię ślubną Małgorzaty Rozenek? Gwiazda TVN i piłkarz Radosław Majdan wzięli ślub 10 września 2016 roku. Małgosia wyglądała obłędnie w kreacji zaprojektowanej przez Evę Minge! 

4/10
Marina w sukni ślubnej
Instagram

Również w 2016 roku miłość i wierność ślubowali sobie Marina i Wojciech Szczęsny. Bajkowa uroczystość odbyła się poza granicami Polski. Para powiedziała sobie "TAK" w Grecji. Obłędną kreację Mariny zaprojektowała  Mira Zwillinger - specjalistka od ślubnych kreacji. 

5/10
Agnieszka Kaczorowska w sukni ślubnej
Instagram/ MAREK_PODOLCZYNSKI

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na początku września 2018 roku zaskoczyli wszystkich publikując w sieci swoje zdjęcia ze ślubu, który odbył się w w Toskanii we Włoszech. Aktorka i tancerka tego dnia wybrała zjawiskową suknię od Violi Piekut! Ślubna kreacja Agnieszki oczarowała nawet znanego na całym świecie stylistę, Goka Vana. 

Zobacz także: Znany na całym świecie stylista zachwyca się Agnieszką Kaczorowską! "Ma wspaniały styl"

6/10
Anna Karczmarczyk w sukni ślubnej
Instagram

Ślub Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina również odbył się w 2018 roku. Para zorganizowała uroczystość w tajemnicy przed mediami, ale znajomi aktorki zdradzili tajemnicę na Instagramie. Fotkę z uroczystości pokazał wówczas Stefano Terrazzino! Anna Karczmarczyk wyszła za mąż za producenta telewizyjnego, którego najprawdopodobniej poznała na planie "Tańca z Gwiazdami". 

7/10
Doda w sukni ślubnej
Instagram

Ogromnym zaskoczeniem był również ślub Dody i Emila Stępnia! Artystka przez wiele miesięcy ukrywała swój związek i dopiero w dniu ślubu poinformowała, że jest zakochana, a na dodatek właśnie wyszła za mąż! Uroczystość odbyła się w Hiszpanii i wzięli w niej udział tylko najbliżsi pary. Doda ślubowała miłość w pięknej kreacji od  Berta Balliti. 

Zobacz także: Doda pokazała suknię ślubną w całości! Cena? Zwala z nóg!

8/10
Hailey Bieber i Justin Bieber
Instagram / Justin Bieber

Jednym z najgłośniejszych ślubów ostatnich miesięcy z pewnością jest również ślub Hailey Baldwin i Justina Biebera. Zakochani złożyli przysięgę ślubną 30 września 2019 roku- co ciekawe, był to już... drugi ślub modelki i wokalisty! Rok wcześniej para wzięła ślub cywilny - pobrali się dokładnie 13 września 2018 roku. Według medialnych doniesień drugi ślub Bieberów kosztował ponad 5 milionów złotych! 

9/10
Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu
Instagram/Małgosia Borysewicz

28 września 2018 roku odbył się ślub Małgosi i Pawła z programu "Rolnik szuka żony". Para poznała się na planie czwartej edycji show TVP. Już po kilku miesiącach okazało się, że zakochani planują ślub! Na weselu Małgosi i Pawła bawili się m.in. Marta Manowska oraz gnieszka i Robert z drugiej serii "Rolnika"

10/10
Paulina Krupińska ślub
instagram

W 2018 roku odbył się również ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para również w zorganizowała uroczystość w tajemnicy przed mediami. Zakochani pochwalili się radosną nowiną dopiero po wyjściu z kościoła - Paulina i Sebastian pokazali wówczas zdjęcie, na którym z dumą prezentują obrączki. Modelka wzieła ślub w tradycyjnym góralskim stroju.