Hailey i Jistin Bieber Ślub Justina Biebera Ile kosztowało wesele Bieberów
Hailey i Jistin Bieber na ślubie
Instagram

Hailey i Justin wzięli ślub 30 września 2019. To było wielkie wydarzenie z plejadą gwiazd, które nie miały zakazu publikowania zdjęć w mediach społecznościowych, a to oznacza, że już w trakcie ślubu pojawiło się kilka relacji na Instagramie. To już drugi ślub gwiazdorskiej pary, poprzedni był owiany tajemnicą, a tym razem Hailey i Justin sami pochwalili się zdjęciami ze ślubu.

Okazuje się, że para wydała majątek na zorganizowanie tego dnia! Dekoracje, ubrania i drogi szampan w złotych butelkach. Co jeszcze pojawiło się na ślubie Bieberów i ile kosztował? Zobaczcie...

1/5
Hailey i Jistin Bieber
Instagram

Na miejsce swojego ślubu Hailey i Justin wybrali Palmettto Bluff w Południowej Karolinie, gdzie w poniedziałek wieczorem przy rodzinie i znajomych powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Organizacja tego niezwykle wystawnego wesela kosztowała, uwaga... 1,3 miliona dolarów. Goście na wynajętą posiadłość zostali przewiezieni na łódkach motorowych, a wśród nich nie mogło zabraknąć Kendall i Kris Jenner, Jaden Smith czy Ushera.

Za same dekoracje para zapłaciła 300 tys. dolarów, do tego doszedł koszt za noclegi dla gości, które wyniosły ok. 115 tys. dolarów. Justin i Hailey wynajęli niemal całą posiadłość, a to oznacza, że za dwie doby zapłacili 93 tys. dolarów.

2/5
Ślub Justina Biebera
Justine Skye Instagram

Uroczystość rozpoczęła się o zachodzie słońca w Somerset Chapel. Kaplica znajduje się nad jeziorem niedaleko głównego budynku hotelu. Dzięki takiemu położeniu goście tuż po ślubie rozkoszowali się koktajlami na świeżym powietrzu przed hotelem, a następnie udali się do sali balowej. Wesele Hailey i Justina było dosyć kameralne. Zaproszono ok. 70 gości.

Dekoracjami zajęła się firma zajmująca się organizacją imprez i ślubów, która tworzy oprawę m.in. na takie gale jak rozdanie Oscarów czy rozdanie nagród Grammy. Oczywiście uroczystość zorganizowała słynna planerka z Los Angeles, Mindy Weiss, która zajmowała się także weselami Ellen DeGeneres, Channinga Tatuma i Heidi Klum. Dzień jej pracy kosztuje 10 tys. dolarów!

3/5
Ile kosztowało wesele Bieberów
Justine Skye Instagram

Na tak wystawnym weselu nie mogło zabraknąć szampana. Gościom podano butelki Moet & Chandon Imperial, które zostały spersonalizowane imionami pary i datami ich ślubu. Trzeba przyznać, że złote butelki wyglądały imponująco!

W kosztach wesela Bieberów wysoką pozycję zajmują ich ubrania. Oboje prezentowali się doskonale! Panna Młoda na kolacji próbnej zaprezentowała się w mini sukience od Vivienne Westwood i butach Jimmy Choo za 975 dolary. Jak donosi „Daily Mail” wszystkie kreacje Hailey Bieber kosztowały 60 tys. dolarów. Na uwagę zasługuje też skórzana kurtka od Celine z wyhaftowanym na plecach napisem „Żona", która kosztowała prawie 3,5 tys. dolarów. Jednak modelka zapewniła na Instagramie, że będzie ją nosiła całe życie.

Cały koszt wesela zamknął się w kwocie 1,3 miliona dolarów. To jeden z najdroższych ślubów w Hollywood.

Masz wyjątkową okazję? Chcesz zabłysnąć? Sprawdź eleganckie kolczyki:

 

4/5

Hailey wyglądała na ślubie bosko - pięknie, ale jednocześnie skromnie.

5/5

Masz wyjątkową okazję? Chcesz zabłysnąć? Sprawdź eleganckie kolczyki:

 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber