Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Serial o Małgorzacie Braunek
ONS
Newsy

Powstanie serial o Małgorzacie Braunek! Wybrano już aktorkę

To będzie trudna rola

Pod koniec ubiegłego miesiąca dotarła do nas informacja o śmierci Małgorzaty Braunek, wybitnej polskiej aktorki, która w ostatnich latach stworzyła uwielbianą przez widzów postać w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Gwiazda zmagała się z chorobą nowotworową od połowy ubiegłego roku, nie zrezygnowała jednak z życia zawodowego i pojawiała się na planie produkcji. Niestety nie udało jej się pokonać choroby. Przypomnijmy: Małgorzata Braunek nie żyje. Przegrała walkę z ciężką chorobą 

Śmierć aktorki była szokiem dla wszystkich. Do ostatniego dnia fani jej talentu mieli nadzieję, że uda jej się pokonać raka i wrócić do świetnej formy sprzed lat. Tak się jednak nie stało. Wiele wskazuje jednak na to, że już wkrótce będziemy mogli przypomnieć sobie jak wyglądało życie gwiazdy, za sprawą serialu opartego na jej życiorysie. Jedna z producentek, chce żeby tytuł ujrzał światło dzienne już na wiosnę 2016 roku. 
 

Rozmawiałam już w sprawie serialu opartego na życiu Małgorzaty Braunek z jednym ze scenarzystów. Oboje uznaliśmy, że to wspaniały pomysł. Wierzę, że dojdzie do jego realizacji już w przyszłym roku. - czytamy na stronie swiatseriali.pl
 

Scenariusz serialu powstanie najprawdopodobniej na podstawie książki "Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko" - wywiadu-rzeki z Małgorzatą Braunek, który ukazał się dwa lata temu. Producentka, która prosi o zachowanie anonimowości zdadza, że ma już wybraną aktorkę, która wcieli się w główną rolę.
 

Nie mam najmniejszych wątpliwości, która z aktorek najlepiej pasowałaby do roli Małgosi Braunek. Wybór jest oczywisty - jej córka, Orina Krajewska. - dodaje.
 

Serialowa Agata z "Nad rozlewiskiem" do złudzenia przypomina swoją mamę, a przy tym jest niezwykle zdolną aktorką. Skończyła londyńską szkołę aktorką a na swoim koncie ma już kilka ról. Wciąż jednak czeka na tę najważniejszą. Myślicie, że taki serial to dobry pomysł?

Zobacz: Małgorzata Braunek porzuciła karierę dla religii. Jak zmieniło się jej życie?Najbliżsi przyjaciele i rodzina pożegnali Małgorzatę Braunek:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pogrzeb Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy
Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb?
Nie będzie to tradycyjny pochówek

Małgorzata Braunek walczyła z chorobą nowotworową od połowy ubiegłego roku. Nie rezygnowała jednak z pojawiania się na planie serialu, gdzie ostatnie sceny grała już w peruce. Kilka miesięcy temu, pojawiła się informacja, że raka udało się pokonać - jak się okazało dwa miesiące później, była to przedwczesna radość. Choroba wróciła, a najbliższi aktorki robili wszystko, żeby pomóc jej w zebraniu niezbędnych na leczenie funduszy. Niestety dziś rano aktorka zmarła. Przypomnijmy: Małgorzata Braunek nie żyje. Aktorka przegrała walkę z chorobą Rok 1978 był z pewnością przełomowy w życiu aktorki. To właśnie wtedy zdecydowała się porzucić świetnie rozwijającą się karierę aktorską i przejść na buddyzm. Praktykę medytacji rozpoczęła rok później. Kolejne lata przynosiły nauki u największych mistrzów zen, które w 1999 roku sprawiły, ze Braunek została kapłanem zen mającym prawo do udzielania ślubów i pochówków.   Bo ja nie dlatego odeszłam z zawodu, że postanowiłam zostać buddystką, ale dlatego, że chciałam coś ze sobą zrobić. Kiedy zaczynałam pracę, miałam tylko jeden cel: być dobrą aktorką. Nigdy nie chciałam być gwiazdą, to mnie bardzo deprymowało.  Jednak moja kariera potoczyła się szybko, może nawet za szybko. Musiałam więc ją zastopować. To nie było tak, że nadawałam się tylko i wyłącznie na terapię – choć i w niej szukałam ratunku. Potrzebowałam jednak czegoś głębszego, więc zakotwiczyłam w praktyce buddyjskiej. - mówiła w wywiadzie dla poradnikzdrowie.pl   Na ekrany kin powróciła z impetem dopiero w 2005 roku - za rolę w "Tulipanach" otrzymała nagrodę Orła dla najlepszej aktorki. Wciąż jednak w jej życiu obecny był buddyzm - starała się codziennie medytować i nie jeść mięsa. Prowadziła zdrowy tryb życia, który niestety nie uchronił jej przed chorobą.  Według buddystów,...

Ostatni list Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy
Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci
Wzruszający list gwiazdy

Dokładnie tydzień temu zmarła Małgorzata Braunek . Śmierć aktorki mocno poruszyła całe środowisko filmowe, które do końca wspierało ją w walce z chorobą nowotworową. Niektórzy przeżyli ją szczególnie mocno. Przypomnijmy: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Kilka tygodni wcześniej syn aktorki opublikował apel, w którym prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie matki w Niemczech. Spotkał się on z ogromnym odzewem, niestety Braunek nie zdążyła już z tej pomocy skorzystać. Okazuje się, że niedługo przed śmiercią, pani Małgorzata napisała list. Teraz został on upubliczniony przez jej męża, Andrzeja Krajewskiego. Treść listu jest niezwykle wzruszająca i potwierdza tylko, że mieliśmy do czynienia z niezwykłą kobietą.   Drodzy Państwo,  Jestem głęboko poruszona niezwykle życzliwą reakcją z jaką spotkał się list informujący o mojej chorobie i prośba o wsparcie finansowe na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która poza najlepszymi metodami medycyny zachodniej, oferuje również mądrość tradycyjnej medycyny wschodniej. Takie holistyczne podejście do chorego daje największe szanse na wyleczenie, więc jestem szczęśliwa, że dzięki hojności wielu ludzi, otwiera się przede mną ta możliwość. Jestem za to bardzo wdzięczna. Pomyślałam, że jeśli uzbiera się więcej pieniędzy niż to, co ja potrzebuję na kurację, to powołamy fundusz pomocy osobom chorym onkologicznie oraz centrum informacji i studiów nad holistycznym podejściem w medycynie, która leczy całego człowieka, a nie tylko jego organy i choroby. Tego się nauczyłam od mojej choroby, tego jest mi w Polsce bardzo brak. Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu! Wasza Małgosia - czytamy w liście. Postawa godna podziwu. Zobacz:...

Małgorzata Braunek nie żyje
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Małgorzata Braunek nie żyje. Przegrała walkę z ciężką chorobą
Wielki smutek w rodzinie aktorki

Od kilku tygodni z przejęciem relacjonowano walkę z chorobą Małgorzaty Braunek . Słynna aktorka chorowała na raka, a w dramatyczną pomoc zaangażował się jej syn, Xavery Żuławski . Nawoływał on do wsparcia finansowego i duchowego swoich najbliższych przyjaciół, ale z pomocą przyszło kilkanaście tysięcy Polaków. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich. Niestety, właśnie poinformowano, że Małgorzata Braunek zmarła dziś przed godziną 11. Informacja została opublikowana na oficjalnym fanpejdżu aktorki, pod którym obecnie miłośnicy jej talentu składają kondolencje. Przekazujemy wyrazy współczucia i wsparcia rodzinie artystki. Zobacz: Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb? Zobacz: Małgorzata Braunek była buddystką. A w co wierzą inne gwiazdy? Tak wyglądają groby polskich gwiazd:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner