Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Braunek nie żyje
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Małgorzata Braunek nie żyje. Przegrała walkę z ciężką chorobą

Wielki smutek w rodzinie aktorki

Od kilku tygodni z przejęciem relacjonowano walkę z chorobą Małgorzaty Braunek. Słynna aktorka chorowała na raka, a w dramatyczną pomoc zaangażował się jej syn, Xavery Żuławski. Nawoływał on do wsparcia finansowego i duchowego swoich najbliższych przyjaciół, ale z pomocą przyszło kilkanaście tysięcy Polaków. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich.

Niestety, właśnie poinformowano, że Małgorzata Braunek zmarła dziś przed godziną 11. Informacja została opublikowana na oficjalnym fanpejdżu aktorki, pod którym obecnie miłośnicy jej talentu składają kondolencje.

Przekazujemy wyrazy współczucia i wsparcia rodzinie artystki.

Zobacz: Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb?

Małgorzata Braunek nie żyje


Zobacz: Małgorzata Braunek była buddystką. A w co wierzą inne gwiazdy?

Tak wyglądają groby polskich gwiazd:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Życiowe plany Agnieszki Włodarczyk
ONS
Newsy
Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie
Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami

Początek tego tygodnia przyniósł bardzo smutną wiadomość. W poniedziałek rano zmarła Małgorzata Braunek . Jedna z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek odeszła po długotrwałej walce z nowotworem. Do końca jednak zarażała optymizmem i pogodą ducha. Przypomnijmy: Małgorzata Braunek była buddystką. Jak będzie wyglądał jej pogrzeb? Śmierć aktorki poruszyła cały artystyczny świat, a swój żal i smutek wyraziło głośno kilka czołowych postaci z rodzimego show-biznesu. Wśród nich znalazła się również Agnieszka Włodarczyk . Gwiazda od dłuższego czasu daje się poznać z innej, delikatniejszej i bardziej wrażliwej strony. Odejście Braunek skłoniło ją do kilku głębokich refleksji dotyczących jej własnego życia. Na swoim Facebooku podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi życia, posiadania dzieci czy marzeń.   Życie roztapia się nam każdego dnia. Zawsze w takich chwilach zastanawiam się ile czasu mi zostało...Czy zdążę zrealizować swój plan,wychować dziecko,pomieszkać w Indiach i nauczyć się medytować.. Żegnam w smutku Pani Małgosiu:( - napisała Agnieszka. Wypada życzyć tylko, aby aktorka zrealizowała wszystkie swoje dotychczasowe plany. Zobacz: Krawczyk udzielił wywiadu rzeki. Poruszył temat synów i ślubu z Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Sopocie:

Ostatni list Małgorzaty Braunek
ONS
Newsy
Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci
Wzruszający list gwiazdy

Dokładnie tydzień temu zmarła Małgorzata Braunek . Śmierć aktorki mocno poruszyła całe środowisko filmowe, które do końca wspierało ją w walce z chorobą nowotworową. Niektórzy przeżyli ją szczególnie mocno. Przypomnijmy: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Kilka tygodni wcześniej syn aktorki opublikował apel, w którym prosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie matki w Niemczech. Spotkał się on z ogromnym odzewem, niestety Braunek nie zdążyła już z tej pomocy skorzystać. Okazuje się, że niedługo przed śmiercią, pani Małgorzata napisała list. Teraz został on upubliczniony przez jej męża, Andrzeja Krajewskiego. Treść listu jest niezwykle wzruszająca i potwierdza tylko, że mieliśmy do czynienia z niezwykłą kobietą.   Drodzy Państwo,  Jestem głęboko poruszona niezwykle życzliwą reakcją z jaką spotkał się list informujący o mojej chorobie i prośba o wsparcie finansowe na dalsze leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech, która poza najlepszymi metodami medycyny zachodniej, oferuje również mądrość tradycyjnej medycyny wschodniej. Takie holistyczne podejście do chorego daje największe szanse na wyleczenie, więc jestem szczęśliwa, że dzięki hojności wielu ludzi, otwiera się przede mną ta możliwość. Jestem za to bardzo wdzięczna. Pomyślałam, że jeśli uzbiera się więcej pieniędzy niż to, co ja potrzebuję na kurację, to powołamy fundusz pomocy osobom chorym onkologicznie oraz centrum informacji i studiów nad holistycznym podejściem w medycynie, która leczy całego człowieka, a nie tylko jego organy i choroby. Tego się nauczyłam od mojej choroby, tego jest mi w Polsce bardzo brak. Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu! Wasza Małgosia - czytamy w liście. Postawa godna podziwu. Zobacz:...

Pogrzeb Małgorzaty Braunek
Akpa
Newsy
Pogrzeb Braunek w niedzielę. Rodzina ujawnia szczegóły uroczystości
Poszli na kompromis

Od śmierci Małgorzaty Braunek minął już nieco ponad tydzień, ale wciąż ciężko uwierzyć, że aktorki nie ma już wśród nas. Na światło dzienne wychodzą też kolejne fakty, które utwierdzają wszystkich w przekonaniu, że mieliśmy do czynienia nie tylko z wielkim talentem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Przypomnijmy: Braunek tuż przed śmiercią napisała list. Rodzina opublikowała go w sieci Artystka była buddystką, co od początku oznaczało, że jej pochówek nie będzie tradycyjnie chrześcijański. Rodzina postanowiła jednak iść na kompromis i dać szansę uczestniczenia w nim osobom o wyznaniu katolickim. Pożegnanie Małgorzaty Braunek odbędzie się w niedzielę o godz. 19 w ewangelicko-augsburskim Kościele Świętej Trójcy w Warszawie i będzie to nabożeństwo chrześcijańskie. Poprzedzone zostało tygodniowymi uroczystościami buddyjskimi. Dla pragnących pożegnać się z Małgosią w tradycji chrześcijańskiej podczas nabożeństwa w kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy odbędzie się wspomnienie o Małgosi i modlitwa w jej intencji - informuje rodzina. Sam pogrzeb będzie miał charakter bardzo prywatny, a uczestniczyć w nim będzie jedynie rodzina i najbliższa rodzina. Zobacz: Śmierć Braunek skłoniła Włodarczyk do refleksji. Ma zaskakujący plan na życie Gwiazdy, które odeszły w 2013:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner