Tchibo
East News

Gwiazdy pokazują ciemną stronę i zdradzają swoje sekrety. Czego o nich nie wiesz?

Tchibo
East News

Wiedzieliście, że Kasia Nosowska napisała słynny fragment „Teksańskiego” o stygnącej herbacie nad kubkiem kawy, a Maria Sadowska uwielbia grać w gry komputerowe? To nie wszystko. Dzięki tym wywiadom gwiazdy mogą pokazać nam swoją stronę, której wcześniej nie znaliśmy.

 

W serwisie YouTube pojawiły się pierwsze odcinki nowego internetowego talk-show – „Moje Dwie Natury”. Prowadzącą program jest Anna Gacek, prezenterka Programu Trzeciego Polskiego Radia, a gośćmi najpopularniejsze Polki. Widzowie odkrywają dwa, odmienne oblicza znanych celebrytek, piosenkarek, sportsmenek, aktorek i blogerek.

 

Czwarte. Zazdrość

 

Tchibo
YouTube / Tchibo Polska

Gościem pierwszego odcinka programu była wokalistka i autorka tekstów Katarzyna Nosowska. Opowiedziała w nim o swojej największej słabości, której pokonanie zajęło jej wiele lat - o chorobliwej zazdrości.

Moja kosmiczna wyobraźnia podpowiadała mi tak szalone obrazy, że kiedy on wychodził po zakupy, to ja myślałam, że tam się może wszystko wydarzyć – mówi.  – Przecież on może w drodze do sklepu minąć tę kobietę i się okaże, że to jest to.

Teraz razem z partnerem traktują to w formie żartu, ale artystka musiała zainwestować w wiele poradników i włożyć mnóstwo wysiłku, aby w końcu pokonać to uczucie.  

 

 

Po ciemnej czy jasnej stronie mocy?

 

W kolejnych odcinkach Anna Gacek rozmawia z Zuzanną Borucką („Banshee”), blogerką z kanałem na YT , który obserwuje już ponad milion widzów; Karoliną Kowalkiewicz, zawodniczką MMA, pierwszą mistrzynią KSW i pretendentką do pasa UFC; Marią Sadowską, piosenkarką jazzową, jurorką popularnego talent show, reżyserką filmową oraz Anną Skurą, znaną blogerką modową i miłośniczką podróży.

 

Tchibo
East News

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego ktoś zabrania Marii Sadowskiej nosić na planie filmowym szpilek i w jakie gry komputerowe artystka lubi grać najbardziej?

 

A może chciałbyś wiedzieć, podczas której podróży Anna Skura poczuła prawdziwy strach?

 

Tchibo

Obejrzyj wszystkie wywiady na stronie www.mojedwienatury.pl oraz na kanale YouTube Tchibo Polska.

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47