Alicja Bachleda Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka
ONS

Karpiel-Bułecka odoniósł się do plotek o związku z Bachledą-Curuś

Alicja Bachleda Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka
ONS

W drugiej połowie tego roku jest głośno o dwóch nowych parach w świecie show-biznesu - media rozpisują się głównie o związku Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati, choć równie dużo emocji wzbudza domniemany romans Sebastiana Karpiela-Bułecki z Alicją Bachledą-Curuś. Przypomnijmy: Romans Bachledy i Bułecki - znajomi ujawniają nowe szczegóły

Do tej pory żadna z zainteresowanych stron nie wypowiadała się na ten temat i nie komentowała doniesień prasy. Wczoraj gościem w studio "Dzień Dobry TVN" był lider Zakopower, a prowadząca Jolanta Pieńkowska postanowiła skonfrontować plotki z rzeczywistością i zapytała Sebastiana, co sądzi na ich temat. Jego odpowiedź była dla dziennikarki zaskakująca.

Nigdy nie komentuję swojego życia na forum publicznym i nigdy nie będę tego robił, ponieważ jest to dla mnie zbyt ważne, abym sprowadzał moje uczucia i moje prywatne sprawy do rangi towaru, którym handluje się na bazarze, gdziekolwiek. To jest tylko i wyłącznie moja sprawa i tak będzie zawsze. Na wszystkie doniesienia reaguję z pełnym spokojem. Póki co, nikt mnie nigdzie nie obraził i myślę, że nie mam powodów, żeby iść do sądu. Ale jeśli coś takiego się wydarzy to będę się nad tym zastanawiał. Życie mnie nauczyło, że do pewnych rzeczy należy podchodzić z dystansem. Szkoda zdrowia, bo i tak pewnych sytuacji, które nam się w życiu przydarzają, nie jesteśmy w stanie zmienić - wyznał.


Myślicie, że zobaczymy ich niedługo na salonach?

Zobacz: Seksowna Bachleda Curuś kusi dekoltem na okładce magazynu

 

All-ONS_1430987-Alicja_Bachleda_Curus.jpg

Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00