W tym roku Paulina Krupińska przeszła po wybiegu podczas Party Fashion Night, jako twarz marki Syoss, ale w roli modela na wydarzeniu znalazł się również jej mąż! Sebastian Karpiel-Bułecka na naszym evencie zadebiutował w roli "muzy" Mariusza Przybylskiego. Jak wyglądał?

Reklama

Sebastian Karpiel-Bułecka na Party Fashion Night 2023

Od lat Sebastian Karpiel-Bułecka jest uważany za jednego z najbardziej stylowych polskich mężczyzn. Choć lubi on klasyczne zestawy, to często wprowadza do stylizacji elementy garderoby nawiązujące do kultury góralskiej. W tym roku na Party Fashion Night artysta zdecydował się natomiast na eleganckie rozwiązaniem, ale z pazurem.

- Wspólnie podjęliśmy decyzję, że szlachetny, klasyczny garnitur będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale nie zabrakło drobnego, pikantnego akcentu w postaci nowoczesnego, przezroczystego topu, który pojawił się w tym zestawie - zdradził Mariusz Przybylski.

Artur Zawadzki, Adam Jankowski East News

Zobacz także: Sebastian Karpiel-Bułecka ujawnił prawdę o związku z Pauliną Krupińską

Wiadomo, że garnitur Sebastiana Karpiela-Bułecki został wykonany z włoskiej wełny najwyższej jakości. Mariusz Przybylski jest prawdziwym specjalistą w temacie garnituru - zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet - i zdradził nam, że zestaw lidera zespołu Zakopower powstał w około 4 tygodnie. Dodał: "Tyle trwa dobre odszycia garnituru na miarę i potrzebne są do tego minimum 4 przymiarki".

Artur Zawadzki, Adam Jankowski East News

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętują 5. rocznicę ślubu. "Cóż to było za wesele"

A dlaczego Mariusz Przybylski na swoją "muzę" w tym roku wybrał Sebastiana Karpiela-Bułeckę? Otóż okazało się, że panowie znają się od wielu lat. Współpracują ze sobą nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale zdążyli się także ze sobą zaprzyjaźnić.

- Pracuję z Sebastianem od początku jego kariery. Zaczynaliśmy w podobnym czasie i Sebastian wystąpił w moim pokazie 16 lat temu, a mianowicie w styczniu 2007 roku. Od tego czasu miałem przyjemność stworzyć wiele wspaniałych kreacji dla niego, w tym bardzo szeroko komentowaną męską spódnicę. Do dziś w moich pokazach prezentuję specjalne spódnioco-spodnie w męskim wydaniu - zdradził Mariusz Przybylski.

Artur Zawadzki, Adam Jankowski East News
AKPA Podlewski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama