Wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka i modelka Paulina Krupińska doczekali się dwójki dzieci. Para do tej pory nie ujawniała wizerunku swoich pociech w pełni, jednak tym razem piosenkarz zrobił mały wyjątek! Sebastian Karpiel-Bułecka pochwalił się zdjęciem z córką, na którym możemy zobaczyć twarz dziewczynki. Internauci są pewni, że Tosia to wykapany tata!

Reklama

Sebastian-Karpiel Bułecka pochwalił się zdjęciem z córką

Choć Paulina Krupińska i Sebastian-Karpiel Bułecka są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu, to jednak małżonkowie unikają blasku fleszy i swoje życie rodzinne trzymają z dala od medialnego rozgłosu. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" i muzyk raczej nie pojawiają się razem na ściankach i również w swoich mediach społecznościowych dozują informacje na temat swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak muzyk postanowił pochwalić się wspólnym wyjściem ze swoją córką. Jak się okazało, Sebastian Karpiel-Bułecka i Tosia wybrali się na góralskie wesele, na którym obydwoje pełnili ważne role.

- Idziemy se z córeczką na wesele???????? Tosia nosi obrączki , a ja Starosta???? - napisał wokalista przy okazji publikując zdjęcie z córką, na którym możemy zobaczyć twarz dziewczynki!

Zobacz także: Paulina Krupińska na spacerze z synem i Sebastianem Karpiel-Bułecką [ZDJĘCIA]

Pod postem Sebastiana Karpiela-Bułecki pojawiło się wiele miłych słów od fanów. Internauci po zobaczeniu fotki muzyka z córką są pewni, że Tosia to wykapany tata!

- Tosia bardzo podobna do Taty, oczywiście bez urazy dla żony, bo to piękna kobieta

- Cały Tata

- Cudownie wyglądacie w tych strojach góralskich - piszą fani.

Reklama

Wy też tak uważacie?

Zobacz także
Instagram @sebastiankarpielbulecka
Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama