Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anja Rubik zachwala sex bez miłości
Newsy

Rubik zachwala seks bez miłości

Zachęca kobiety by poparły jej zdanie

Zaledwie kilka tygodni temu Anja Rubik w rozmowie z magazynem Viva! przyznała, że woli towarzystwo mężczyzn, którzy według niej są lepszymi kompanami na imprezach niż kobiety (zobacz: Anja Rubik: Kobiety traktują mnie jak wyrocznię). Supermodelka odnosząca sukcesy na całym świecie stwierdziła wówczas, że kobiety  nie potrafią się bawić i wyluzować tak jak ich partnerzy. Z najnowszego wywiadu z Anją wynika, że clebrytka nie tylko uwielbia towarzystwo mężczyzn, ale i przyznaje, że jej podejście do seksu jest identyczne jak większości mężczyzn.

- Jeśli chodzi o moje podejście do seksu, to, tak jak charakter, jest bardziej zbliżone do męskiego. Uważam, że seks jest fantastyczny i nie zawsze musi być połączony z uczuciem. Sporo kobiet tak uważa, ale głośno o tym nie mówi. Otoczenie sprawia, że wstydzą się swoich potrzeb. Jeśli mężczyzna spotyka się z kilkoma kobietami naraz, jest playboyem, kobieta-dziwką. Ale to się powoli zmienia wraz z naszą pozycją społeczną. Jesteśmy coraz silniejsze, wywalczyłyśmy sobie równe prawa w pracy, biznesie. Teraz czas a sypialnie. Powinnyśmy bez skrępowania sięgać po to, czego pragniemy- Anja wyznała w rozmowie z miesięcznikiem "Pani'

Zgadzacie się z poglądami Anji Rubik?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik o dyskryminacji kobiet
Newsy
Anja Rubik: "Spotykam się z dyskryminacją kobiet”
Anja Rubik: "Spotykam się z dyskryminacją kobiet”

Anja Rubik jest gwiazdą najnowszego wydania "Flesz Trendy". W rozmowie z magazynem top modelka opowiedziała m.in. o pracy nad swoim pismem "25", współpracy z projektantami, ale i dyskryminacji kobiet. Gwiazda ostro walczy z tym zjawiskiem, które w Polsce wciąż jest powszechne. Anja Rubik o dyskryminacji kobiet Według modelki, kobiety muszą być silne i niezależne. Nie zgadza się na dyskryminację kobiet: Kiedy tylko widzę zachowania krzywdzące kobiety, reaguję, zwracam uwagę. Dla mnie jest bardzo istotne, żebyśmy walczyły o zmianę. Czasem trzeba postawić się w niewygodnej sytuacji, ale zmiana nigdy nie jest łatwa. W Polsce w tej sprawie jest jeszcze wiele do zrobienia. Jest staroświeckie podejście do prawa wyboru w elementarnych sprawach, jak choćby aborcja, ciągle istnieje homofobia. Trzeba jeszcze trochę powalczyć - przekonuje Rubik. Cały wywiad z Anją Rubik w nowym "Flesz Trendy".   Zobacz także: Anja Rubik pokazała zdjęcie z siłowni. Modelka bez makijażu i w potarganych włosach już tak nie zachwyca.   Anja Rubik na okładce "Flesz Trendy" Anja Rubik w Nowym Jorku:  

Anja Rubik, Sasha Knezevic
Viva! nr 12/2012 z dnia 6 czerwca 2012 r.
Newsy
Anja Rubik: "Jestem wojownikiem"
Znalazła czas na rodzinę. „Wyszłam za silnego mężczyznę”, chwali Sashę Knezevica. Czy już planują dziecko? I jakie wyzwania przed nią?

- Jesteś na międzynarodowym topie. Masz uczucie, że świat pędzi, a Ty razem z nim? Anja Rubik: Ja lubię pędzić. Czasem obawiam się, że osiągnęłam już bardzo dużo i mogę to wszystko stracić. Dlatego cieszę się z pozycji, jaką mam, i bardzo uważam, żeby jej nie stracić. – Kroczysz po kruchym lodzie? Anja Rubik: Nie. Już wiele lat jestem na topie. Nagle nie zniknę. Najtrudniejszą rzeczą jest ciągła praca z najlepszymi osobami w biznesie. Raz pracować z najlepszym fotografem świata  nie jest trudne. Ale sprawić, żeby 11. raz chciał robić zdjęcia ze mną – to jest sztuka. Trzeba inspirować. Trzeba być lubianym. – Za rok trzydziestka. To emerytura dla modelki? Anja Rubik: Absolutnie nie. Jest zapotrzebowanie na modelki w różnym wieku. Oczywiście teraz nie będę reklamować ubrań dla nastolatek. Ale coś doroślejszego, skierowanego do kobiet w moim wieku. – Wiek nie jest dla Ciebie źródłem stresu? Anja Rubik: Nie. Dlatego, że czuję się komfortowo we własnym ciele. O wiele bardziej niż kilka lat wcześniej. Wiek mnie stresuje, ale inaczej. Ostatnio miałam sesję z dziewczynami, które mają mniej więcej tyle lat, co ja. I mój tata powiedział radośnie: „Świetnie, jesteście w tym samym wieku, około trzydziestki!”. Jakby piorun we mnie strzelił. „Trzydziestka? Ja? To niemożliwe!”. – Od lat robisz karierę na świecie, ale to w Polsce jesteś celebrytką. Anja Rubik: Telewizja ma swoją moc. Ludzie znają mnie z programu „Top Model”. Wcześniej kojarzyły mnie tylko osoby, które interesowały się modą. Prasa w Polsce podchodzi do mnie w bardzo pozytywny sposób. Więc jak ktoś przychodzi po autograf, to jest miły. Nie ma agresji. W Nowym Jorku czy Paryżu ludzie też czasem robią sobie ze mną zdjęcia na ulicy. Ale o wiele rzadziej. Po...

Newsy
Anja Rubik: Kobiety traktują mnie jak wyrocznię
Właśnie dlatego supermodelka wybiera towarzystwo mężczyzn

Anja Rubik już od kilku lat jest uznawana za jedną z najlepszych modelek na świecie. Piękna Polka osiągnęła ogromny sukces w branży modowej i wszystko wskazuje na to, że jej kariera zbyt szybko się nie zakończy. Sama Anja Rubik przyznaje, że wciąż ma wiele propozycji współpracy.  Wiele osób uważa również, że supermodelka ma idealny gust, a jej stylizacjami zachwycają się kobiety na całym świecie. Anja zdaje sobie sprawę z tego, że dla wielu swoim koleżanek jest prawdziwą modową wyrocznią. Niestety, właśnie przez to polska modelka unika towarzystwa kobiet... - Mężczyźni są bardziej wyluzowani. Można się z nimi pośmiać. Na imprezach widać- gdy kobiety i mężczyźni się rozłączają, to mężczyźni od razu się śmieją. A kobiety poruszają poważne rzeczy i przeżywają . W dodatku kobiety od razu traktują mnie jak wyrocznię. Pytają: czy dobrze im w tym? Jakie są trendy? Albo się usprawiedliwiają, że włożyły spodnie, bo sukienka w praniu. Zawsze czuję się pod presją, że muszę dawać rady- wyznała w rozmowie z magazynem "Viva!" Supermodelka przyznaje, że ma wielu znajomych, jednak to w towarzystwie mężczyzn może wreszcie odpocząć.   Cały wywiad z Anją Rubik znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!". Już w kioskach!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner