Daria Zawiałow to jedna z bardziej utalentowanych obecnie piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka niedawno zachwyciła swoich fanów nowym hitem "Złamane serce jest ok". Jednak najprawdopodobniej serce Darii nie jest już złamane, o czym świadczy najnowsze InstaStories na jej profilu.

Reklama

Daria Zawiałow jest w związku

W życiu uczuciowym Darii Zawiało bywały zarówno wzloty jak i upadki. Piosenkarka przed laty miała męża Tomasza Kaczmarka. Para poznała się na planie programu "X-Factor". Mężczyzna był gitarzystą zespołu "Cała Góra Barwinków".

Oboje mamy takie wrażenie, że poszliśmy tam tylko po to, aby się poznać. Trochę tak wyszło. I wynieśliśmy siebie z tego programu
- zażartowała w 2017 roku Daria Zawiałow podczas jednego wywiadu.
Fajnie jest mieć przy sobie kogoś, z kim można zawsze porozmawiać o tym, co cię pasjonuje i ta osoba rozumie, o czym ty mówisz. Wszystko można wtedy robić razem. To dla mnie dla odmiany bardzo miła sytuacja. Jestem szczęściarą. On zawsze mówi, że lubi być trochę w cieniu. Nie przepada za byciem na pierwszym planie. Dlatego rywalizacja nam nie grozi. Między nami jest wzajemne wsparcie na najwyższych obrotach
- dodała piosenkarka.

Zobacz także: Wiemy, co stało się w Sopocie. Paparazzi przyłapali Maffashion i Michała Danilczuka

Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek
Instagram/Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, kiedy miała 24 lata, stanęła na ślubnym kobiercu. Daria i jej wtedy obecny mąż Tomasz Kaczmarek nawet razem pracowali. Niestety miłość nie przetrwała próby czasu, a para się rozwiodła. Wszystko stało się po cichu.

Każdy boryka się z jakimiś trudnościami, zarówno w pracy, jak i w prywatnym życiu. Chciałabym, tylko żeby pamiętano, że artyści są przecież normalnymi ludźmi. Mieszkam wraz z mężem i psem na 46 m kw., płacę rachunki, płacę podatki, sama sprzątam w domu, nie mam lokaja ani kucharza. Pracuję jak mrówka od rana do wieczora, często również w nocy. Mam prawo mieć gorszy dzień
- wyznała Zawiałow podczas wywiadu w 2021 roku na łamach Gazety Wyborczej.

Pod koniec 2022 roku piosenkarka na swoich social mediach pochwaliła się nową miłością - Piotrem Rubikiem. Rubik zwany "Rubens" również jest muzykiem. Na profilu celebrytki pojawiały się co jakiś czas wspólne zdjęcia z Piotrem. "Rubens" był gitarzystą grupy LemOn, ale z czasem dołączył do Zawiałow. W 2023 roku para się rozstała, nie informując o tym fanów. Jednak ci zauważyli, że Daria i Piotr przestali się obserwować na social mediach.

Zobacz także
Daria Zawiałow i Rubens
Adam Burakowski/REPORTER/East News, Instagram @rubens____

Ostatnie miesiące piosenkarka spędziła na przygotowywaniu swojej największej miłości, czyli muzyki. Teraz jednak coś nagle zmieniło się w życiu piosenkarki, a w jej sercu zajął trochę miejsca przystojny, tajemniczy mężczyzna, z którym wstawiła zdjęcie na Instagram. Na dodanej fotografii widzimy Zawiałow i jej ukochanego odbijających się w ekranie laptopa. Daria wtula się czule w swoją drugą połówkę.

Mężczyzna ma na imię Mateusz i jest operatorem. Para współpracowała przy teledysku Darii "Za krótki sen". W marcu wybrali się nawet razem na podróż do Amsterdamu. Zawiałow pierwszy raz dodała zdjęcie, na którym widać ich twarze. Wcześniejsze relacje pokazywały wyłącznie, jak spędzają czas.

Reklama

Życzymy dużo miłości!

Daria Zawiałow
Instagram@Daria Zawiałow
Reklama
Reklama
Reklama