Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel
Newsy

Nigdy nie byli kochankami!? Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz

Są nowe zaskakujące fakty!

Ich rozwodem żyje dziś cała Polska! Kazimierz Marcinkiewicz chciałby rozwodu bez orzekania o winie. Jednak jego żona Isabel jest innego zdania i porozumienie w tej sprawie nie zostanie szybko osiągnięte. Były premier wynajął specjalistkę od trudnych rozstań, mecenas Karolinę Bodnar, która m.in wywalczyła wysokie alimenty dla byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego. Tym razem o duże pieniądze gra jednak Isabel Marcinkiewicz.

Mówi się, że druga żona Marcinkiewicza wnioskuje o alimenty w wysokości 12 tys. złotych miesięcznie. Isabel twierdzi, że to z jego winy została inwalidką bez środków do życia. W grudniu zeszłego roku, po tym, jak mąż się od niej wyprowadził, umówiła się z nim na lunch. Jadąc na to spotkanie „cała w nerwach" nagle straciła przytomność i uderzyła samochodem w dźwiękochłonny ekran. Ma uszkodzony splot barkowy i przeczulicę. Odbyły się już dwie rozprawy rozwodowe w sądzie, na których Isabel pojawiła się z gołym ramieniem, co nie przysporzyło jej sympatii. Czy to spektakl Isabel? Czy naprawdę przeżywa dramat?

Zobacz: Marcinkiewicz zdradza piknatne szczegóły związku z premierem: Nie wychodziliśmy z sypialni

Rozwodząca się dziś para wzbudza emocje, podobne do tych sprzed sześciu lat, gdy na jaw wyszedł ich romans. Okazuje się jednak, że Isabel i Kazimierz Marcinkiewicz nie byli nigdy kochankami!

Iza ma staroświeckie poglądy. Nie chciała być kochanką Kazimierza, ale żoną. Czekali z „tym do nocy poślubnej" - zdradza w najnowszym numerze „Flesza" przyjaciółka żony Marcinkiewicza.

Dziś walczący z Isabel w sądzie Kazimierz Marcinkiewicz jeszcze nie tak dawno zrobiłby wszystko, aby ją zdobyć. Marcinkiewicz rozwiódł się z pierwszą żoną Marią szybko, aby wziąć ślub z Izą po 10 miesiącach znajomości. Co zburzyło ich miłość? Dlaczego się rozwodzą? I kto stracił więcej na tym małżeństwie? O tym przeczytacie w najnowszym numerze „Flesza".

Zobacz: Szokujące wyznanie Isabel Marcinkiewicz: Czułam jego niechęć. Pojawił się w szpitalu by grać

 

Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz rozwodzi się z żoną, Isabel

 
Kazimierz Marcinkiewicz i Izabel Marcinkiewicz na kolejnej rozprawie rozwdowej
Newsy
Co ten rozwód z nimi robi! Wychudzony Marcinkiewicz z brodą jak hipster i to gołe ramię Isabel...
Co ten rozwód z nimi robi! Wychudzony Marcinkiewicz z brodą jak hipster i to gołe ramię Isabel...
Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy
Newsy
Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy od Kazimierza. Za ile?
Ma problemy finansowe?

Isabel Marcinkiewicz ma problemy zdrowotne i finansowe. Dlatego, jak informuje Super Express, musiała sprzedać swój pierścionek zaręczynowy od Kazimierza Marcinkiewicza . Za ile? Według informacji tabloidu Isabel sprzedała swój pierścionek w lombardzie za 400 zł. Problemy Isabel Marcinkiewicz Problemy Isabel rozpoczęły się rok temu, kiedy to po wypadku samochodowym. Do dziś Isabel musi nosić specjalny stalibizator. Musiała mieć pielęgniarkę, której miesięcznie płaciła ponad 2 tys. zł, kolejne kilkaset wydawała na leki, do tego opiekunka, konsultacje lekarskie. Szybko straciła oszczędności - w tabloidzie zdradziła znajoma Isabel Marcinkiewicz. Sama Isabel Marcinkiewicz też narzeka na brak pieniędzy i zdradza, że ma depresję. Mam mieć operację za granicą. Jednak obecnie nie mam pieniędzy na przejazd i pobyt w szpitalu - przyznała była żona Kazimierza Marcinkiewicza. Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem . Przypominamy, że byli już małżonkowie rozwiedli się zaledwie kilka dni temu . Sąd stwierdził wówczas, że obie strony są winne rozpadu ich małżeństwa. Z tym wyrokiem nie zgadza się Isabel, która od samego początku wnosiła o rozwód z orzeczeniem o winie Kazimierza Marcinkiewicza . Żądała alimentów w wysokości 12 tysięcy zł miesięcznie oraz mieszkania na warszawskiej Ochocie.  Jak dowiedział sie Super Express sąd wyznaczył Isabel alimenty w wysokości kilku tysięcy złotych. Była żona Marcinkiewicza nie jest zadowolona z ich wysokości i zamierza wnieść apelacje. Zobacz także: Nigdy nie byli kochankami!? Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz.   Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy. Kazimierz Marcinkiewicz na sprawie rozwodowej....

Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala
ONS
Newsy
Kaziemierz Marcinkiewicz trafił do szpitala!
Niepokojące informacje skomentowała Isabel

Kazimierz Marcinkiewicz trafił do szpitala we Włoszech z podejrzeniem ataku serca! Były premier musiał przejść operację . Informacje o stanie zdrowia Marcinkiewicza w rozmowie z "Newsweekiem" przekazał jego znajomy." Kazik przeszedł operację z piątku na sobotę i wciąż przebywa w szpitalu. Jego stan na szczęście jest już dobry, jest przy nim syn "- przyznał. Dziennikarze zadzwonili natychmiast do żony Kaziemierza Marcinkiewicza. Para jest w trakcie rozwodu i ma ze sobą niewielki kontakt. Isabel Marcinkiewicz krótko skomentowała  doniesienia o operacji w Super Expressie. - Życzę Kazimierzowi zdrowia. Zaniepokoiłam się - przyznała w tabloidzie. Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel są w trakcie rozwodu. Para spotkała się ostatnio w sądzie . Żona polityka przyszła wówczas na rozprawę w specjalnym gorsecie ortopedycznym, który musi nosić od chwili wypadku , do którego doszło kilka miesięcy temu. To właśnie wtedy na światło dziennie wyszły problemy w małżeństwie Marcinkiewiczów. Isabel oskarżała męża o to, że się nią nie opiekował. Według doniesień prasy, Isabel żąda od Kazimierza Marcinkiewicza alimentów w wysokości 12 tysięcy złotych. Zobacz również: Nigdy nie byli kochankami?! Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner