Renata Kaczoruk w staniku

Renata Kaczoruk o "Azja Express": "Byłam zdruzgotana! Jesteśmy tylko narzędziami...". Mocne słowa!

Renata Kaczoruk w staniku

Renata Kaczoruk jest czarnym charakterem w "Azja Express"? A może jest zaskoczona, jak wypadła w porównaniu do innych uczestników? Narzeczona Kuby Wojewódzkiego stwierdza w wywiadzie dla "Pani", że została obsadzona w pewnej roli, wbrew swojej woli.

 

Renata Kaczoruk: Byłam zdruzgotana!

Zobacz: Wszystkie najgorsze zachowania Renaty Kaczoruk w "Azja Express". Za co leje się na nią hejt?

[...] Drugim (odcinkiem - przyp. red). byłam zdruzgotana. Dotarło do mnie, że jako uczestnicy programu jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji. Tworzymy spektakl, show musi epatować emocjami, być pełne konfliktów. I to jest konsekwentnie prowadzone. Chodzi o wyrysowanie jednowymiarowych postaci, niekoniecznie zbliżonych z rzeczywistymi.  Myślę, że doskonale wpisałam się w rolę, w której chcieli mnie obsadzić producenci, chociaż nie miałam tego w umowie – śmieje się  w rozmowie z magazynem Kaczoruk.

Renata Kaczoruk tłumaczy, że jej zachowanie w show wynikało z potrzeby przeżycia przygody. Nie zdawała sobie sprawy, jak potem zostanie odebrane:

Jak widać osoby mające doświadczenie w show-biznesie lepiej wyczują, jak dana sytuacja będzie wyglądać przed kamerami i potrafią zachować się, żeby wygrać wizerunkowo. Ja nie potrafiłam i też nie starałam się być taka sprytna - mówi Kaczoruk.

Kaczoruk po emisji show odpowiedziała na hejt w Internecie, bo nie mogła pogodzić się z tym jak bardzo Renata z "Azja Express" różni się od tego, co ona sama o sobie myśli.

Dla mnie to było zbyt brutalne. [...] Obraz Renaty jaki zobaczyłam w programie tak rażąco nie odpowiada temu, jaki ja siebie postrzegam. Jak postępuje z ludźmi, że postanowiłam dać sygnał: hej, nie do końca tak jest, jak na ekranie. Uważajcie, to jest show. Potem już ne będę tłumaczyć się z każdego kroku. Ta cała sytuacja jest też lekcją, z której staram się wyciągnąć wnioski - czytamy w "Pani".

Jakie wnioski z programu wyciągnęła modelka?  Renata zastanawia się czy show-biznes to jest miejsce dla niej. Była zaskoczona własną reakcją na hejt i że nie umie chłodno podejść do sprawy. A czy Kuba Wojewódzki nie mógł przewidzieć co się może stać po show i ją uchronić przed hejtem?

Jasne, stara się mi radzić, ale nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć. Myślę, że jest tak samo zaskoczony, jaką mnie ukazali w tym programie. (...) Nie jestem małą dziewczyną, która biegnie do swojego partnera na skargę - tłumaczy Kaczoruk.

Zobacz: Kuba Wojewódzki bardzo OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przesadził?

 

Renata Kaczoruk przekonała Was swoim tłumaczeniem?

 

Zobacz także: Fani bronią Kaczoruk! "Czemu hejtujecie Renię? Nie wiecie na czym polega program Azja Express?!"

 

Renata Kaczoruk nie jest lubiana przez widzów Azja Express, bo liczy się dla niej wyścig, nie ludzie.

Renata Kaczoruk, Leszek Stanek

 

Renata Kaczoruk jest zaskoczona falą hejtu na jej osobę za to jak została pokazana w "Azja Express".

Renata Kaczoruk w Azja Express
x-news

 

Renata Kaczoruk jest narzeczoną Kuby Wojewódzkiego, który jest 30 lat w show-biznesie, ale jak widać, nie uchronił młodej ukochanej przed widzami show.

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

Więcej na temat Renata Kaczoruk Azja Express
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39