Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Kamila Nicpoń, Rafał Maślak
ONS
Newsy

Rafał Maślak zdradził, dlaczego odpadł z Agenta. Opowiedział też o kłopotach w swoim związku...

Maślak był zaskoczony...

Rafał Maślak nie ukrywa, że był bardzo zaskoczony kiedy usłyszał, że to właśnie on w drugim odcinku odpada z programu "Agent Gwiazdy". Model pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swojej przygodzie w show TVN. Maślak opowiedział, jak zareagował, kiedy usłyszał, że ma pożegnać się z "Agentem".


Powiem szczerze, że to było największe zaskoczenie w moim życiu. Myślałem, że wszystko idzie zgodnie z planem. Rozmawiałem z uczestnikami, pytałem kogo typują na agenta. I większość z nich mówiło, że mnie. Więc czułem się dosyć pewnie, bo myślałem, że nawet jeśli ja będę źle typował, to że tyle osób mnie typuje jako agenta - to daje mi jakąś podstawę, żeby nie odpaść. Jak zobaczyłem czerwony ekran, to nie wiedziałem czy mam wyjść czy schować się pod krzesło. Wszystko było ok w zadaniach, tylko później ten test dwudziestu pytań, który określał osobę agenta... To były bardzo dziwne pytania, bardzo szczegółowe. Próbowałem stworzyć coś z niczego, a wskazówki pewnie były na wyciągnięcie ręki.

 
Przy okazji wizyty w DDTVN Rafał Maślak opowiedział o swoim związku z Kamilą Nicpoń. W walentynki Maślak zamieścił jednoznaczny wpis na Facebooku z którego wynikało, że rozstał się z partnerką. Celebryta przyznał, że pojawił się kryzys, który na szczęście został już zażegnany.

Był tam jakiś mały kryzys, ale to chyba było za bardzo rozdmuchane przez media. Jedno, drugie nakręciło takie love story. Tabloidy lubią szybko chwytać, natomiast jest wszystko ok. Cały czas gdzieś tam byłem na wyjazdach, tutaj był wyjazd związany z Agentem. Później nazbierało mi się pracy po tym wyjeździe... Związek polega na tym, że trzeba cały czas walczyć i cały czas pielęgnować. Ja o tym wiedziałem, ale troszeczkę zapomniałem. Teraz na pewno już będzie ok -przyznał Maślak.

Przypominamy, że razem z Rafałem Maślakiem z Agenta odpadł również Vienio (Piotr Więcławski). Niestety, w śniadaniowym programie zabrakło rapera.

 

Zobacz także: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń znów są razem! Model zamieścił intymne zdjęcie na Facebooku

 

Rafał Maślak opowiedział o programie Agent.

Model w DDTVN mówił również o swoim związku z Kamilą Nicpoń.

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Maślak fryzura
Newsy
Rafał Maślak został ambsadorem znanej marki! Zamiast się rozbierać, teraz się ubiera! ZDJĘCIA
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na plaży
Newsy
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń razem nad morzem. Są bardzo zakochani! Zaręczyli się? ZDJĘCIA
Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
ONS
Newsy
Rafał Maślak rozstał się z dziewczyną?! "Najgorsze Walentynki ever" - pisze przystojniak...
Czyżby Rafał Maślak właśnie został singlem?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń nie są już razem? Na Facebooku modela pojawił się poruszający post, z którego wynika, że Rafał właśnie został singlem. Maślak i Nicpoń byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Karierę jednak robił głównie Rafał, jego była ukochana Kamila raczej wolała pozostawać w jego cieniu. Zdarzało się jednak, że wspólnie pojawiali się na imprezach. Po wpisie Rafała Maślaka możemy domniemywać, że ich miłość właśnie wygasła. I to dokładnie w Walentynki! Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem.... Co w takiej sytuacji robić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever - napisał model w internecie. Rafał oznaczył swój status jako "bardzo smutny". Fanki natychmiast zaczęły zamieszczać pocieszające wpisy na profilu Mistera Polski 2014. Informacja o rozstaniu Maślaka i Nicpoń zszokowała internautów! Przecież jeszcze niedawno byliśmy świadkami ich wielkiej miłości, kiedy para czule żegnała się przed wyjazdem modela na plan zdjęciowy "Agenta". Czyżby tej wyjazd między nimi coś zmienił?     Zobacz też: Rafał Maślak w "Dzień dobry TVN" z Kamilą Nicpoń. Zdradził, jak się poznali! ZDJĘCIA.   Rafał Maślak i Kamila Nicpoń byli parą od 2013 roku.   Jeszcze niedawno para czule żegnała się na lotnisku, gdy Rafał wylatywał na nagranie programu "Agent".   Przystojny model właśnie został singlem.

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner