Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
ONS

Rafał Maślak rozstał się z dziewczyną?! "Najgorsze Walentynki ever" - pisze przystojniak...

Rafał Maślak, Kamila Nicpoń
ONS

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń nie są już razem? Na Facebooku modela pojawił się poruszający post, z którego wynika, że Rafał właśnie został singlem. Maślak i Nicpoń byli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Karierę jednak robił głównie Rafał, jego była ukochana Kamila raczej wolała pozostawać w jego cieniu. Zdarzało się jednak, że wspólnie pojawiali się na imprezach. Po wpisie Rafała Maślaka możemy domniemywać, że ich miłość właśnie wygasła. I to dokładnie w Walentynki!

Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem.... Co w takiej sytuacji robić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever - napisał model w internecie.

Rafał oznaczył swój status jako "bardzo smutny". Fanki natychmiast zaczęły zamieszczać pocieszające wpisy na profilu Mistera Polski 2014. Informacja o rozstaniu Maślaka i Nicpoń zszokowała internautów! Przecież jeszcze niedawno byliśmy świadkami ich wielkiej miłości, kiedy para czule żegnała się przed wyjazdem modela na plan zdjęciowy "Agenta". Czyżby tej wyjazd między nimi coś zmienił?

 

Rafał Maślak
Facebook

 

Zobacz też: Rafał Maślak w "Dzień dobry TVN" z Kamilą Nicpoń. Zdradził, jak się poznali! ZDJĘCIA.

 

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń byli parą od 2013 roku.

 

Jeszcze niedawno para czule żegnała się na lotnisku, gdy Rafał wylatywał na nagranie programu "Agent".

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń  się całują na lotnisku

 

Przystojny model właśnie został singlem.

Rafał Maślak
ONS

Więcej na temat Rafał Maślak Kamila Nicpoń
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12