Radosław Pazura w błękitnej koszuli
ons.pl

Radosław Pazura szczerze o swojej wierze: "Nawróciłem się"! Zdradził kiedy to się stało...

Radosław Pazura w błękitnej koszuli
ons.pl

Radosław Pazura znany jest z tego, że wiara w Boga jest dla niego bardzo ważna. Aktor zdradził portalowi wirtualnemedia.pl, że regularnie się modli i szuka wsparcia w wierze. Pazura przyznaje, że doznał prawdziwego nawrócenia. Kiedy nastąpił ten przełomowy moment w jego życiu?

Radosław Pazura o wierze w Boga

Aktor wyznał, że momentem powrotu do wiary w jego życiu był wypadek samochodowy, który przeżył w 2003 roku. Radosław Pazura jechał wtedy z innym aktorem - Waldemarem Goszczem. Pazurze, po długiej rehabilitacji, udało się dojść do siebie. Goszcz zginął. To traumatyczne przeżycie sprawiło, że Pazura zwrócił się w kierunku Boga:

W moim przypadku można mówić o prawdziwym nawróceniu. Teraz wierzę, że Bóg mnie przemienia i wspiera moje codzienne życie, dlatego często się do niego zwracam. Ja to nazywam modlitwą. Wydaje mi się, że każdy ją czyni i pełni na swój sposób, choć czasami nie wie, że to jest modlitwa. To jest pewien rodzaj takiego skupienia. Ja akurat to robię, by powierzać moje sprawy wyższej instancji – dla mnie to jest Pan Bóg i Pan Jezus Chrystus. Od ładnych nastu lat tak robię i jeszcze się nie zawiodłem - cytuje wypowiedź aktora portal Wirtualnemedia.pl

Pazura wyznał, że to właśnie modlitwa jest dla niego siłą napędową w życiu:

Wierzę, że dzięki modlitwie, którą czynię regularnie, każdą swoją pracę wykonam właściwie, dobrze, rzetelnie i że to będzie miało sens, wymiar oraz określoną wartość - zdradził aktor.

Będziecie mogli zobaczyć, jak wiara pomaga Radosławowi Pazurze pracować, w nowym show, w którym gwiazdy będą jeździć karetką.

Zobacz też: Gwiazdy skakały do wody i tańczyły na lodzie. Teraz będą jeździć karetką! Książkiewicz, Bołądź, Pazura...

 

Radosław Pazura

 

Radosław Pazura na premierze serialu Zbrodnia
Akpa

 

Radosław Pazura na konferencji serialu "Zbrodnia"
Akpa

 

 

 

Więcej na temat Radosław Pazura
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39