Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan całują się
Party nr 5/2014

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana przeżywa renesans, a co za tym idzie, para podjęła kolejne życiowe decyzje. Po tym jak przestali ukrywać swoją relację, zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Na początku wiele wskazywało, że najlepszy dla siebie czas spędzą w mieszkaniu Perfekcyjnej Pani na warszawskiej Sadybie, tymczasem nic bardziej mylnego.

Magazyn "Party" dowiedział się, że Rozenek z synami przeprowadzi się do ukochanego już na wiosnę, kiedy tylko zakończy pracę na planie programu "Bitwa o dom". Radek wielokrotnie pokazywał swoją "grotę miłości", która sprawiała wrażenie miejsca idealnego dla kawalera. Teraz, kiedy poważnie myśli o przyszłości, zmieni wystrój apartamentu. Zobacz: Rozenek zrezygnowała dla Majdana z nałogu

- Radosław ma piękny dwustumetrowy segment na obrzeżach Warszawy. Urządzony jest w kawalerskim stylu, ale dzięki Małgosi z pewnością szybko nabierze rodzinnego i ciepłego charakteru - mówi "Party" znajoma Rozenek.


Przy okazji źródło magazynu potwierdza też nasze doniesienia o wspólnych wywiadach czy sesjach dla kolorowych magazynów. Rozenek i Majdan nie chcą publicznie dzielić się swoim szczęściem. Wolny czas wolą spędzać np. na romantycznych kolacjach i spotkaniach. Zobacz: Dlaczego Majdan i Rozenek nie pokażą się na okładce?


(fot. Party nr 5/2014)

W takich luksusach mieszka Radek Majdan. Jak bardzo zmieni je Małgorzata Rozenek?