Justin Bieber w skórzanej kurtce

Justin Bieber stracił przyjeciela w zamachach w Paryżu! Gwiazdor zamieścił pożegnalny wpis...

Justin Bieber w skórzanej kurtce

Justin Bieber stracił kogoś bliskiego w czasie zamachów w Paryżu! Okazuje się, że tragiczne wydarzenia z Francji nie omijają nawet największych sław... Artysta napisał na swoim profilu na Facebooku, że w wśród ofiar terrorystów jest jego przyjaciel Thomas.

Gwiazdor we wpisie zamieścił także przesłanie, by doceniać wszystkich ludzi, póki są wśród nas:

Wciąż myślę o Paryżu i moim przyjacielu, Thomasie, którego straciliśmy w tej tragedii. Był częścią zespołu przez lata i żałuję, że nie miałem więcej czasu, żeby mu podziękować. Upewnijcie się, że doceniliście ludzi, kiedy są z wami. Dzięki Thomas za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Doceniamy to i tęsknimy. Myśli i modlitwy wysyłamy do jego rodziny i przyjaciół. ‪#‎prayforparis‬

Pod wpisem Biebera pojawiło się mnóstwo, wspierających komentarzy od fanów. Wśród nich nie brakuje słów współczucia  i głębokiego żalu po tym, co się stało.

 

 

Still thinking about Paris and my friend Thomas that we lost in the tragedy. He was a part of the team for years and I...

Posted by Justin Bieber on 16 listopada 2015

 

Zamachy terrorystyczne z Paryża są nadal szeroko komentowane na całym świecie. Ten przykry temat nie omija również gwiazd. Niektórzy znani artyści i zespoły decydują się na odwoływanie swoich koncertów.  Także polskie gwiazdy oddają hołd ofiarom terrorystów. Doda w czasie swojego koncertu w Rzeszowie zaśpiewała wzruszający utwór "Znak pokoju", który zadedykowała Paryżanom.

 

Justin Bieber stracił przyjaciela w zamachach w Paryżu

 

Justin Bieber w zielonej czapce

Młody gwiazdor nie krył żalu po tym, co się stało

 

Justin Bieber na czerwono

 

Justin Bieber na czerwono

Więcej na temat Justin Bieber
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18