Justin Bieber w skórzanej kurtce

Justin Bieber stracił przyjeciela w zamachach w Paryżu! Gwiazdor zamieścił pożegnalny wpis...

Justin Bieber w skórzanej kurtce

Justin Bieber stracił kogoś bliskiego w czasie zamachów w Paryżu! Okazuje się, że tragiczne wydarzenia z Francji nie omijają nawet największych sław... Artysta napisał na swoim profilu na Facebooku, że w wśród ofiar terrorystów jest jego przyjaciel Thomas.

Gwiazdor we wpisie zamieścił także przesłanie, by doceniać wszystkich ludzi, póki są wśród nas:

Wciąż myślę o Paryżu i moim przyjacielu, Thomasie, którego straciliśmy w tej tragedii. Był częścią zespołu przez lata i żałuję, że nie miałem więcej czasu, żeby mu podziękować. Upewnijcie się, że doceniliście ludzi, kiedy są z wami. Dzięki Thomas za wszystko co dla mnie zrobiłeś. Doceniamy to i tęsknimy. Myśli i modlitwy wysyłamy do jego rodziny i przyjaciół. ‪#‎prayforparis‬

Pod wpisem Biebera pojawiło się mnóstwo, wspierających komentarzy od fanów. Wśród nich nie brakuje słów współczucia  i głębokiego żalu po tym, co się stało.

 

 

Still thinking about Paris and my friend Thomas that we lost in the tragedy. He was a part of the team for years and I...

Posted by Justin Bieber on 16 listopada 2015

 

Zamachy terrorystyczne z Paryża są nadal szeroko komentowane na całym świecie. Ten przykry temat nie omija również gwiazd. Niektórzy znani artyści i zespoły decydują się na odwoływanie swoich koncertów.  Także polskie gwiazdy oddają hołd ofiarom terrorystów. Doda w czasie swojego koncertu w Rzeszowie zaśpiewała wzruszający utwór "Znak pokoju", który zadedykowała Paryżanom.

 

Justin Bieber stracił przyjaciela w zamachach w Paryżu

 

Justin Bieber w zielonej czapce

Młody gwiazdor nie krył żalu po tym, co się stało

 

Justin Bieber na czerwono

 

Justin Bieber na czerwono

Więcej na temat Justin Bieber
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08