Piotr Balicki walczy z rakiem
Instagram/Piotr Balicki
Newsy

Prezenter Piotr Balicki walczy z rakiem! "Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw"

Piotr Balicki poinformował fanów, że przebywa w Centrum Onkologii, gdzie walczy z poważną chorobą. Prezenter nie ukrywa, że to trudny czas.

Piotr Balicki, znany prezenter i trener w programie "Mali Giganci" za pomocą mediów społecznościowych poinformował o swojej chorobie i zapewnił: "Obiecuję, że nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem". Piotr Balicki w poruszającym wpisie dodał, że ma nadzieję, że choroba nie zabierze mu poczucia humoru...

Paulina Krupińska o koszmarze w "Dzień Dobry TVN": "Był stresik" - zdradza nam gwiazda stacji

Prezenter Piotr Balicki poinformował o walce z rakiem!

Piotr Balicki na co dzień pracuje jako prezenter, konfenansjer i reżyser m.in. przy realizacji takich programów jak "Mam Talent", "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz Piotr Balicki zdecydował się napisać na Instagramie długi wpis, w którym poinformował o walce z chorobą, zrobił to w zaskakujący sposób, porównując chorobę do "wilka":

- Nie ma co dłużej udawać (...). To, co napiszę, nie ma wywołać fali współczucia. Chcę tylko zatrzymać falę codziennych wiadomości w stylu "właśnie się dowiedziałam..." itp. Otóż potwierdzam. Otóż potwierdzam. Do mojego domku zwanego „ciałem”, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać.

Piotr Balicki nie ukrywa, że podjął walkę z chorobą, ale ta "panoszy się" i nie jest to łatwe...

- Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem żeby sprawdzić co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić.

Zobacz także: Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma nowotwór: "To rzadki guz wątroby"

 

Piotr Balicki wyznał też, że obecnie jego domem jest jedna z sal w Centrum Onkologii i ma nadzieję, że mimo wszystko nie straci poczucia humoru, choć nie ukrywa, że jeszcze nie potrafi żartować:

- Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii.
Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem.
Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym.
Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do POCZUCIA HUMORU.
Jeszcze go nie mam, jeszcze nie umiem bardzo żartować, ale obiecuję, że nie zobaczycie tu stories ze mną z rurkami w nosie z tlenem, a będę pokazywał Wam te śmieszne rzeczy które uda mi się uchwycić. 

Piotr Balicki walczy z rakiem
Instagram/Piotr Balicki

Mnóstwo słów wsparcia dla prezentera przesłali m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Kajra, Piotr Gąsowski, Qczaj, Anna Kalczyńska.

- Piotrze, nie ma mowy o godzeniu się z czymkolwiek, wyganiaj wilka do wilka, wracaj do nas na scenę! Trzymam za Ciebie kciuki mocno.

- Piotruś! Przesyłam cały nadmiar energii i siły ❤️

- Dużo siły!❤️❤️❤️❤️😘

Życzymy duża zdrowia!

 

 

Sylwester Wilk Ninja Warrior
fot. Krystian Szczesny
Newsy
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!
Sylwester Wilk zrezygnował z "Tańca z gwiazdami", ale pojawi się bez protezy na torze „Ninja Warrior Polska”!

Sylwester Wilk w piątek, 11 września, zrezygnował z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami" ze względów zdrowotnych. Okazało się, że nie będzie mógł nosić protezy przez najbliższy miesiąc. Jednak mężczyzna po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwym fighterem i już 15 września razem z najodważniejszymi wojownikami w Polsce pojawi się w "Ninja Warrior Polska". Niepełnosprawny sportowiec po raz kolejny pokaże, jak przełamuje bariery! Da sobie radę bez protezy?  Sylwester Wilk bez protezy pojawi się na torze w „Ninja Warrior Polska”!  Sylwester Wilk już nie raz mówił o swojej bolesnej przeszłości. Jakiś czas temu wyznał, że został adoptowany, w młodości  przez jakiś czas był bezdomny . W 2019 roku trafił do szpitala po wypadku motocyklowym. Wtedy cudem udało mu się uniknąć śmierci, ale stracił nogę . Miał jedną prośbę do lekarzy, aby amputowali mu nogę w taki sposób, by mógł dalej biegać. Dziś mężczyzna udowadnia, że dla niego nie ma granic i pokazuje innym osobom niepełnosprawnym, że warto walczyć o swoje marzenia: Niecałe 2 miesiące po wypadku, w którym straciłem nogę, zacząłem prowadzić treningi polegające na pokonywaniu przeszkód. W trenowaniu nie przeszkadzały mi nawet śruby, które chwilowo miałem w łokciu. I tak zostało do dziś. Za każdym razem, kiedy prowadzę treningi, obiecuję sobie, że tylko pokażę moim uczniom, jak przez nie przejść. Kończy się jednak na tym, że biorę aktywny udział w treningu razem z nimi. Kiedy dziecko widzi plac zabaw, chce się na nim bawić. Jak widzę przeszkody, muszę przez nie przejść - wyznał szczerze Sylwester Wilk. Teraz znów pojawi się w programie "Ninja Warrior Polska", w który uczestniczył rok temu. Bardziej niż pokonanie toru interesuje go sam udział w...

Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"
Sylwester Wilk z "Tańca z gwiazdami" w szpitalu! "Jego stan okazał się bardzo poważny"

Dramatyczne informacje na temat jednego z uczestników wznowionej właśnie edycji „Tańca z gwiazdami” ! Jak informuje Polsat, kilkanaście godzin po występie, Sylwester Wilk trafił do szpitala. Według stacji jego stan okazał się bardzo poważny.  Jak czytamy w informacji od stacji, występ Sylwestra Wilka w ostatni piątek do samego końca stał pod znakiem zapytania. Sportowiec, który tańczy w protezie, mógł nie wyjść na parkiet z powodu silnego bólu. Miejsce po amputowanej nodze tak bardzo zostało przeciążone, że sportowiec nie mógł włożyć protezy. Dodatkowo ból był bardzo silny. Nie myśląc zbyt długo, Sylwester pojechał do protetyka, który dopasował mu protezę. Sportowiec wystąpił, nie dając po sobie znać – co więcej - rewelacyjnie wykonał foxtrora, zdobywając bardzo wysokie noty u jurorów - czytamy. Zobacz także:   Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami" przyznał, że był adoptowany. Poruszające wyznanie uczestnika show!  Sylwester Wilk trafił do szpitala Niestety, to nie zakończyło jego problemów. Stan zdrowia sportowca pogorszył się na tyle, że następnego dnia musiał pojechać do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale jest nadal opuchnięta. Czekam na informacje od lekarzy, co dalej – poinformował.  Jak informuje Polsat, Sylwester Wilk opuścił już szpital, ale nie wiadomo na razie czy będzie w stanie wystąpić w najbliższy piątek. Sylwek zawsze trenuje z całych sił. W jego przypadku on sam nie pozwala sobie na taryfę ulgową. Wymaga od siebie maksymalnie dużo – mówi Hania Żudziewicz, taneczna partnerka Sylwestra. – Bardzo przeżywałam jego stan zdrowia. Jestem szczęśliwa, że czuje się lepiej i dochodzi powoli do zdrowia - dodaje. Jak przypomina stacja, już 15...

Sylwester Wilk Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
Sylwester Wilk znów w "Tańcu z Gwiazdami"! Jak radził sobie po powrocie na salę treningową? 
Sylwester Wilk znów w "Tańcu z Gwiazdami"! Jak radził sobie po powrocie na salę treningową? 

Jak Sylwester Wilk radził sobie na treningach po kilku tygodniach przerwy? Czy zachwyco swoim tańcem w najnowszym odcinku show Polsatu? Niepełnosprawny sportowiec tydzień temu podjął decyzję o powrocie do "Tańca z Gwiazdami". Po tym, jak z programu- z powodu kwarantanny- odeszli Bogdan Kalus i Lenka Klimentova producenci ogłosili, że w następnym odcinku ich miejsce zajmą właśnie Sylwester Wilki i Hanna Żudziewicz. Jak przygotowania Sylwestra Wilka do dzisiejszego występu ocenia jego taneczna partnerka? Powrót Sylwestra Wilka do "Tańca z Gwiazdami" Sylwester Wilk ze względu na poważną kontuzję zrezygnował z  udziału w "Tańcu z Gwiazdami" już kilka tygodni temu, a kiedy producenci programu zaproponowali mu powrót do show musiał zapytać o pozwolenie swoich lekarzy.  Warunkiem udziału w „Tańcu…”  była zgoda lekarzy. Przyjmuję antybiotyki, które na szczęście dobrze na mnie działają. Obrzęk zmalał, wszystko jest na dobrej drodze. Dostałem zielone światło od mojej lekarz prowadzącej, więc jestem- przyznał Sylwester Wilk.  Sylwester Wilk nie ukrywa jednak, że oprócz zgody lekarza potrzebna była zgoda jego partnerki. Sportowiec przyjął propozycję powrotu do "Tańca z Gwiazdami" dopiero po rozmowie z ukochaną. A jak radzi sobie na treningach? Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz trenują od 10 października, ale kilkutygodniowa przerwa niestety zrobiła swoje. Taneczna partnerka Sylwestra jest jednak pod wrażeniem jego zaangażowania.  To, co mnie najbardziej cieszy, to że Sylwester tęsknił za tańcem! – mówi Hania Żudziewicz. – Pamiętam, że jak przyszedł do programu, wstydził się zatańczyć choćby dwa kroki, a teraz cały czas tańczy. Sylwek zakochał się w tańcu! A jak Hanna Żudziewicz komentuje ich...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik