Magdalena Stępień podzieliła się w mediach społecznościowych dramatyczną wiadomością o chorobie swojego syna. U Oliwiera został zdiagnozowany rzadki nowotwór. Była gwiazda "Top Model" jest załamana i prosi swoich fanów o modlitwę za zdrowie chłopca.

Reklama

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.

Magdalena Stępień walczy o życie syna i prosi o modlitwę!

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się jeszcze przed narodzinami Oliwiera. Relację pary nawet po narodzinach chłopca nie układały się najlepiej, ale modelka była dumna z roli mamy i nie kryła radości z faktu, że Oliwier pojawił się w jej życiu. Teraz Magdalena Stępień, która jakiś czas temu zniknęła z Instagrama opublikowała dramatyczny wpis, w którym informuje, że jej syn jest cieżko chory.

Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie.

Uczestniczka "Top Model" wierzy, że jej synek pokona chorobę i leczenie przyniesie spodziewane efekty. Magdalena Stępień prosi o modlitwę za swojego "małego Wojownika":

Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud.

Zobacz także: Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie"

Jakub Rzeźniczak wspiera byłą partnerkę i synka w tym dramatycznym czasie. Piłkarz opublikował zdjęcie z Oliwierem i stara się zachować spokój, a fanów prosi o dobrą energię.

Zobacz także

Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał Jakub Rzeźniczak pod zdjęciem z synkiem zrobionym w Centrum Zdrowia Dziecka.

Internauci przesyłają słowa otuchy dla rodziców Oliwiera i starają się dodać im sił w tym trudnym momencie ich życia:

Madziu serce pęka ???? dużo dużo zdrowia! ????

Życzę siły!!!! Trzymam kciuki za synka, to takie niesprawiedliwe ????????????

Duzo zdrowia! Jeszcze będzie pięknie! A Ty Mamo musisz być najsilniejsza!❤️❤️❤️❤️

Instagram @magdalena___stepien
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama