Reni Jusis została poparzona
ONS

Szok! Na Reni Jusis wylano wrzątek. Jest poważnie poparzona

Reni Jusis została poparzona
ONS

Polskie gwiazdy podróżują zazwyczaj samolotami bądź autem, szczególnie podczas intensywnych tras koncertowych. Prywatnie jednak nie mają nic przeciwko, aby korzystać z publicznego transportu i widok osoby znanej w autobusie czy pociągu już raczej nikogo nie dziwi. Status celebryty nie chroni ich jednak przed przykrymi niespodziankami. Przypomnijmy: Dramat Honey Skarbek. Okradziono ją w pociągu

Teraz przekonała się też o tym boleśnie Reni Jusis. Wokalistka wybrała się w podróż do Trójmiasta pociągiem Intercity i w trakcie serwowania poczęstunku została oblana wrzątkiem. Ucierpiała stopa gwiazdy, a obsługa pociągu nie była w stanie udzielić jej fachowej pomocy. Jusis na swoim Facebooku wyraziła oburzenie zaistniałą sytuacją, a jak informuje JastrzabPost.pl, poprzez nieudzielenie pomocy, do rany wdarło się zakażenie.
 

Wlali mi wrzątek do buta w Intercity, dyspozytor z pogotowia nakrzyczał na mnie, że to tylko poparzenie 2 stopnia, a nie zagrożenie życia, a kelnerka z Warsu chodzi po korytarzach z wielkim czajnikiem pełnym wrzątku, co by sobie gorącej wody dolać do termosu w dalszym wagonie... WTF!!! Gdyby tak poparzyli moje dziecko NIE RĘCZĘ ZA SIBIE!!! - napisała na Facebooku Reni.


Wokalistka podkreśla też, że takie sytuacje mogą się powtórzyć.
 

Taka sytuacja może spotkać każdego, ponieważ w polskich pociągach normą jest dolewanie przy pasażerach wrzątku z kilkulitrowych naczyń do termosów z których serwowane są gorące napoje. Zwróćmy na to uwagę, zanim dojdzie do większej tragedii - wyznaje w rozmowie z JastrzabPost.pl Jusis.


Rekonwalescencja ma być długa i bolesna, a artystka musiała odwołać swoje wszystkie zobowiązania zawodowe zaplanowane na najbliższe tygodnie. Życzymy zdrowia!

Zobacz: Reni Jusis: "Mojej muzyki szybko nie usłyszycie"

Reni Jusis i inne gwiazdy na Fryderykach 2014:

Więcej na temat Reni Jusis
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34