Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News
Newsy

Rodzina i przyjaciele pożegnali syna Leszka Millera, wzruszające słowa ojca: "Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka"

To najgorsze, co może spotkać rodzica

 

Nie ma wątpliwości - pogrzeb własnego kochanego dziecka to najgorsze, co może spotkać rodzica. Dziś (w sobotę 1 września) na cmentarzu w Żyrardowie pochowany został Leszek Miller junior, syn byłego premiera Leszka Millera. Na uroczystości poza rodziną - w tym rodzicami: Leszkiem Millerem z żoną i córką zmarłego, Moniką - przybyli licznie przyjaciele i znajomi. W tłumie żałobników można było spotkać wielu polityków, ale też znanych artystów - np. Daniela Olbrychskiego.

Polityk pożegnał syna wczoraj we wzruszającym wpisie na Twitterze i Facebooku.

Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka. Jutro urna z Jego prochami spocznie obok ukochanej Babci - napisał Leszek Miller na Twitterze.

Podziękował też za wsparcie w tych trudnych dla niego i rodziny chwilach. 

- Dziękujemy bardzo za wszystkie słowa wsparcia i żalu. Dziękujemy kardynałowi Krajewskiemu z Watykanu za słowa pocieszenia i modlitwę z papieżem Franciszkiem w intencji Syna.

 

Czytaj też: "Chodzi o wieloletnią depresję" Narzeczona o samobójczej śmierci syna Leszka Millera

 

 

Pod wpisem tak sympatycy byłego premiera, jak i jego przeciwnicy polityczni przekazują mu słowa wsparcia w trudnych chwilach. Leszek Miller podkreślał w wywiadach, że syn był dla niego bardzo ważny.

Kochałem syna nad życie, tym bardziej, że był to nasz jedynak. Nie mogę sobie z tym poradzić. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok - mówił w "Super Expressie" Miller.

Syn byłego premiera zmarł w ostatnią niedzielę. Według wstępnych informacji Leszek Miller junior popełnił samobójstwo. Do tragedii doszło w jego domu pod Warszawą - ciało Leszka Millera juniora miała znaleźć jego partnerka.

 

Zobacz także: To ona poinformowała o śmierci swojego ojca Leszka Millera juniora…

 

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Monika Miller i Leszek Miller
East News
Newsy
W domu syna Leszka Millera odnaleziono kasetkę... Poruszająca relacja Moniki Miller!
W domu syna Leszka Millera odnaleziono kasetkę... Poruszająca relacja Moniki Miller!
Monika Miller odpadła z Tanca z gwiazdami.
East News
Newsy
"Czekał aż wyjedziemy, aby to zrobić" Wstrząsające wyznanie Moniki Miller o samobójczej śmierci ojca!
"Czekał aż wyjedziemy, aby to zrobić" Wstrząsające wyznanie Moniki Miller o samobójczej śmierci ojca!
Newsy
Partnerka Leszka Millera juniora odpiera zarzuty jego córki i wspomina dramatyczne wydarzenia sprzed lat!
Partnerka Leszka Millera juniora odpiera zarzuty jego córki i wspomina dramatyczne wydarzenia sprzed lat!

Partnerka zmarłego Leszka Millera juniora odpowiedziała na zarzuty Moniki Miller! Syn Leszka Millera zmarł kilka tygodni temu, w swoim domu pod Warszawą. Po wstępnej analizie śledczych okazało się, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Bliscy Leszka Millera juniora byli zdruzgotani wiadomością o jego dramatycznej śmierci. Niestety, z czasem okazało się, że rodzina Leszka Millera juniora nie ma zbyt dobrych relacji z jego partnerką, Katarzyną Sobkowiak. Jak informowały media, bliscy poprosili ją nawet o to, żeby nie pojawiała się na pogrzebie. Ostatnio córka i była żona Leszka Millera juniora w rozmowie z portalem wsensie.pl nie ukrywały, że mają ogromny żal do jego partnerki. Monika Miller zarzuciła jej, że nie podłożyła nawet poduszki pod głowę jej taty, który już nie żył... Teraz partnerka Leszka Millera jej odpowiedziała!  Partnerka Leszka Millera opowiedziała o dramacie sprzed lat Partnerka Leszka Millera juniora w rozmowie z "Super Expresse" odpowiedziała na zarzuty Moniki Miller.  Nie miał poduszki pod głową, bo nie pozwoliła na to policja. To ja go odcięłam i położyłam na podłodze. Kazali mi go nie dotykać. Siedziałam potem przy tej wannie. Musiałam tam wchodzić przez cały dzień i przeżywać to od nowa. To było okropne- wspomina pani Katarzyna.  Narzeczona zmarłego syna Leszka Millera zdradziła również, że jej partner już w przeszłości miał próbę samobójczą.  Siedem lat temu, kiedy Leszek był jeszcze żonaty, próbował odebrać sobie życie. Podcinał sobie żyły, był praktycznie w takim samym stanie jak ostatnio. Na szczęście wtedy wszyscy się zorientowali. A on trzy dni spędził w zakładzie zamkniętym- zdradza w rozmowie z "SE". Katarzyna Sobkowiak nie ukrywa również, że jej związek z synem byłego premiera był bardzo burzliwy, a w ich domu  pojawiała się nawet policja. Kobieta twierdzi również, że...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner