Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Rodzina i przyjaciele pożegnali syna Leszka Millera, wzruszające słowa ojca: "Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka"

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

 

Nie ma wątpliwości - pogrzeb własnego kochanego dziecka to najgorsze, co może spotkać rodzica. Dziś (w sobotę 1 września) na cmentarzu w Żyrardowie pochowany został Leszek Miller junior, syn byłego premiera Leszka Millera. Na uroczystości poza rodziną - w tym rodzicami: Leszkiem Millerem z żoną i córką zmarłego, Moniką - przybyli licznie przyjaciele i znajomi. W tłumie żałobników można było spotkać wielu polityków, ale też znanych artystów - np. Daniela Olbrychskiego.

Polityk pożegnał syna wczoraj we wzruszającym wpisie na Twitterze i Facebooku.

Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka. Jutro urna z Jego prochami spocznie obok ukochanej Babci - napisał Leszek Miller na Twitterze.

Podziękował też za wsparcie w tych trudnych dla niego i rodziny chwilach. 

- Dziękujemy bardzo za wszystkie słowa wsparcia i żalu. Dziękujemy kardynałowi Krajewskiemu z Watykanu za słowa pocieszenia i modlitwę z papieżem Franciszkiem w intencji Syna.

 

Czytaj też: "Chodzi o wieloletnią depresję" Narzeczona o samobójczej śmierci syna Leszka Millera

 

 

Pod wpisem tak sympatycy byłego premiera, jak i jego przeciwnicy polityczni przekazują mu słowa wsparcia w trudnych chwilach. Leszek Miller podkreślał w wywiadach, że syn był dla niego bardzo ważny.

Kochałem syna nad życie, tym bardziej, że był to nasz jedynak. Nie mogę sobie z tym poradzić. Moja żona i ja nie widzieliśmy świata poza nim. Jest to dla nas olbrzymi szok - mówił w "Super Expressie" Miller.

Syn byłego premiera zmarł w ostatnią niedzielę. Według wstępnych informacji Leszek Miller junior popełnił samobójstwo. Do tragedii doszło w jego domu pod Warszawą - ciało Leszka Millera juniora miała znaleźć jego partnerka.

 

Zobacz także: To ona poinformowała o śmierci swojego ojca Leszka Millera juniora…

 

Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Więcej na temat Leszek Miller
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00