Młody Cezary Pazura
1/9
Młody Cezary Pazura

Grażyna Torbicka odeszła z TVP po 31 latach pracy w stacji! Dziennikarka wydała we wtorek oświadczenie, w którym pożegnała się z widzami programu "Kocham kino", który prowadziła. My postanowiliśmy przypomnieć, jak swoją karierę zaczynała Grażyna Torbicka. Specjalnie dla Was zebraliśmy archiwalne zdjęcia!

 

Grażyna Torbicka debiutowała w programie "Sportowa niedziela" u boku Wojciecha Szaranowicza 33 lata temu. Po dwóch latach przeszła do TVP, gdzie pracowała do dnia dzisiejszego. Była autorką programu "Kocham kino". W 1985 roku zadebiutowała jako konfernacjerska na popularnym do dzisiaj festiwalu w Sopocie. Od wielu lat prowadzi galę rozdania TeleKamer. Zobaczcie zdjęcia z początków kariery dziennikarki!

 

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Torbickiej z TVP: "Niech się teraz bawią sami ze sobą!"​

2/9
Grażyna Torbicka fryzura

Grażyna Torbicka niemal co roku pojawiała się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest jedną z niewielu osób w Polsce, która doskonale zna się na filmie.

3/9
Grażyna Torbicka w czarnym komplecie

Grażyna Torbicka prowadziła też galę rozdania "Paszportów Polityki".

4/9
Grażyna Torbicka w białej sukni

Grażyna Torbicka na gali rozdania Wiktorów. Dziennikarka została odznaczona tą stauetką siedmiokrotnie. Po raz pierwszy w 1994 roku.

5/9
Grażyna Torbicka w marynarce

Grażyna Torbicka poprowadziła też spotkanie ze Stevenem Spielbergiem w Warszawie w 1994 roku. Nie mogło jej zabraknąć na żadnym filmowym wydarzeniu.

6/9
Grażyna Torbicka w białej sukience

Grażyna Torbicka prowadziła festiwal w Sopocie z Wojciechem Mannem w 1994. Zachwyciła wówczas bardzo zgrabnymi nogami! 

7/9
Grażyna Torbicka w balejażu

Grażyna Torbicka i Agata Młynarska od lat pracowały w jednej stacji.

 

Zobacz także: balejaż a pasemka

8/9
Grażyna Torbicka w czerwonej sukni

Grażyna Torbicka jako prowadząca TeleKmaery w 2006 roku. Dziennikarka trzykrotnie otrzymała TeleKamerę dla najlepszej prezenterki, a w 2002 roku odebrała Złotą TeleKamerę. 

9/9
Grażyna Torbicka
East News

Aktualnie trwają dyskusje, w jakiej stacji pracę rozpocznie teraz Grażyna Torbicka. Plotki głoszą, że prawdopodobnie zobaczymy ją w TVN Fabuła.

Więcej na temat Grażyna Torbicka