O odejściu Danuty Holeckiej z TVP plotkuje się nie od dziś, jednak dopiero teraz informacje w tej sprawie okazały się tak szczegółowe. Czy dziennikarka rzeczywiście niebawem zniknie z "Wiadomości"?

Reklama

Media: Danuta Holecka odchodzi z TVP

Od czasu wyborów w mediach dyskutuje się, czy Danuta Holecka straci pracę w TVP. Chociaż jest jedną z najważniejszych osób w redakcji "Wiadomości", plotkowano, że po zmianie władzy długo nie zagrzeje tam miejsca. Do tej pory jednak nie pojawiało się więcej szczegółów w tej sprawie, ani nie doszło do oficjalnego potwierdzenia, czy też zaprzeczenia. Niestety, teraz pojawiły się kolejne niepokojące dla Danuty Holeckiej informacje.

Danuta Holecka
Danuta Holecka AKPA/Gałązka

Zobacz także: Wypłynęły informacje ile zarabia Danuta Holecka. Można za to kupić nowy samochód

Portal naTemat.pl przekazał, że dziennikarka ponoć rzeczywiście odejdzie z TVP, a nawet rzekomo już podpisała stosowne dokumenty. Ujawniono również datę, kiedy ta miałaby ostatecznie pożegnać się ze stacją.

Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia
- zdradza nieoficjalne informator naTemat.pl.
Danuta Holecka
Danuta Holecka AKPA/Podlewski

Zobacz także: Kim tak naprawdę jest mąż Danuty Holeckiej? To dla niej zostawił żonę

Zobacz także

Serwis skontaktował się również z samą zaineresowaną, która ponoć, wyraźnie zirytowana, miała zaprzeczyć krążącym pogłoskom. Ostatecznie uznała też, że nie chce sprawy komentować.

Skontaktowaliśmy się z samą zainteresowaną. Poirytowana Holecka w pierwszych słowach rzuca, że to bzdura. A potem stwierdza, że jednak nie chce sprawy komentować i dodaje, że możemy sobie pisać, co chcemy
- podaje naTemat.pl.
Reklama

Tymczasem Fakt przypomina słowa Donalda Tuska, który jeszcze podczas kampanii wyborczej niejednokrotnie podkreślał, że "zmiany w TVP są nieuniknione". Jaki okaże się finał? To z pewnością pokażą najbliższe tygodnie.

Danuta Holecka
Danuta Holecka AKPA/Kurnikowski
Danuta Holecka
Danuta Holecka AKPA/Niemiec
Reklama
Reklama
Reklama