East News

Wiemy, jakie imię dla dziecka wybrała Pippa Middleton!

East News

 

W połowie października na świat przyszło pierwsze dziecko Pippy Middleton oraz jej męża, Jamesa Matthewsa. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Ostatecznie Pippa Middleton doczekała się syna. Chłopiec przyszedł na świat w tym samym szpitalu, w którym urodzili się George, Charlotte oraz Louis. Poród przebiegł spokojnie, a świeżo upieczona mama chwilę później mogła wrócić do domu.

 

Zobacz także: Pierwsze zdjęcie Pippy Middleton po porodzie. Gdzie się podział jej mąż?

 

Jak ma na imię syn Pippy Middleton?

 

Choć znana jest płeć dziecka Pippy Middleton, do tej pory siostra Kate nie ogłosiła, jak ma na imię jej synek. Okazuje się, że jej znajoma była o wiele bardziej wylewna. Koleżanka Pippy Middleton twierdzi, że syn jej przyjaciółki ma na imię Michael. 

 

- Nie tylko jest to imię ojca Pippy, ale ma także duże znaczenie dla jej męża. Starszy brat Jamesa miał na imię Michael. Zginął w 1999 roku podczas próby zdobycia Mount Everest w wieku zaledwie 22 lat - twierdzi znajoma Pippy Middleton.

 

Jeśli Pippa Middleton i jej mąż faktycznie nazwali syna Michael, to musimy przyznać, że był to naprawdę piękny gest! Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: Siostry Middleton marzyły o tym, aby być w ciąży jednocześnie. Udało się!

 

Pippa Middleton w tym roku została mamą

East News

 

Czy naprawdę dała synowi na imię Michael?

East News

Więcej na temat Pippa Middleton
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44