Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego, byli przyjaciółmi od lat...

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawił się jego przyjaciel, Piotr Gąsowski. Aktorzy znali się od kilkunastu lat, jednak ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", przy którym pracowali przez dwanaście edycji. 

Piotr Gąsowski żegna przyjaciela, Pawła Królikowskiego

Kiedy 27 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła, dziesiątki gwiazd umieściło w sieci swoje wspomnienia związane z aktorem. Chyba najmocniejszy i najbardziej wzruszający post opublikował Piotr Gąsowski, który był z nim bardzo blisko.

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie może się pogodzić z przedwczesną śmiercią przyjaciela:

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr.

Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie neurologicznej w wieku 58 lat. Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach. W jego pożegnaniu uczestniczyły tłumy żałobników!

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Lucy z "Rancza" pożegnała Kusego! 

Piotr Gąsowski
East News

Pawła Królikowskiego pożegnała najbliższa rodzina.

ONS.pl

Antek Królikowska podczas mszy pogrzebowej wygłosił wzruszającą przemowę.

Antek Królikowski - przemowa na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Na uroczystościach pogrzebowych nie zabrakło też przyjaciół aktora. Ilona Ostrowska wspierała żonę Pawła Królikowskiego, Małgorzatę. 

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59