Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego, byli przyjaciółmi od lat...

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego na pogrzebie. Piotr Gąsowski żegna przyjaciela.

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawił się jego przyjaciel, Piotr Gąsowski. Aktorzy znali się od kilkunastu lat, jednak ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", przy którym pracowali przez dwanaście edycji. 

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Piotr Gąsowski żegna przyjaciela, Pawła Królikowskiego

Kiedy 27 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła, dziesiątki gwiazd umieściło w sieci swoje wspomnienia związane z aktorem. Chyba najmocniejszy i najbardziej wzruszający post opublikował Piotr Gąsowski, który był z nim bardzo blisko.

Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie może się pogodzić z przedwczesną śmiercią przyjaciela:

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr.

Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie neurologicznej w wieku 58 lat. Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach. W jego pożegnaniu uczestniczyły tłumy żałobników!

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Lucy z "Rancza" pożegnała Kusego! 

Piotr Gąsowski
East News

Pawła Królikowskiego pożegnała najbliższa rodzina.

ONS.pl

Antek Królikowska podczas mszy pogrzebowej wygłosił wzruszającą przemowę.

Antek Królikowski - przemowa na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Na uroczystościach pogrzebowych nie zabrakło też przyjaciół aktora. Ilona Ostrowska wspierała żonę Pawła Królikowskiego, Małgorzatę. 

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

 

 

Paweł Królikowski
East News
Newsy
Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!
Nie żyje Paweł Królikowski. Takim go zapamiętamy!

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Paweł Królikowski , wybitny aktor, a przede wszystkim oddany mąż, ojciec i przyjaciel. Gwiazdor "Rancza" zmarł 27 lutego w wieku 58 lat po długiej walce z chorobą. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół, którzy do końca wierzyli, że uda mu się wrócić do zdrowia.  Zobaczcie, jakim człowiekiem i artystą był Paweł Królikowski. Będzie nam go bardzo brakowało... Zobacz także:  Paweł Królikowski w ostatnim wywiadzie opowiadał o walce z chorobą. "To nigdy się nie kończy..."

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
"Wyję po Tobie..." Piotr Gąsowski nie może uwierzyć w śmierć przyjaciela, Pawła Królikowskiego
Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego. Przyjaźnili się od lat. Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego.

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor odszedł dziś nad ranem w wieku 58 lat. Od lat zmagał się z poważną chorobą. Ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Świat kina i telewizji jest pogrążony w żałobie. Rozrywające serce pożegnanie zamieścił w sieci Piotr Gąsowski, bliski przyjaciel Pawła Królikowskiego. Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego Panowi znali się od lat, ale ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Piotr był prowadzącym, a Paweł jurorem. Ze względu na stan zdrowia aktora produkcja podjęła decyzję, że w najnowszej odsłonie show Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk. Na jego powrót czekali jednak wszyscy. Zwłaszcza Gąsowski. Jego wpis po śmierci aktora chwyta za serce: Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie.. . będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko...

Julia Królikowska i Antek Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
EastNews
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Przemówienie jego córki Julii chwyta za serce
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Przemówienie jego córki Julii chwyta za serce

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiło się wiele gwiazd, z którymi aktor się przyjaźnił czy znał zawodowo. Nie zabrakło też jego przyjaciół, fanów oraz oczywiście - najważniejszych ludzi w jego życiu - jego rodziny. Żona Pawła Królikowskiego oraz jego pięcioro dzieci: Antoni, Jan, Marcelina, Ksawery i Julia. I to właśnie 21-letnia Julia wygłosiła jedno z najbardziej wzruszających przemówień na pogrzebie: Dziękujemy ci tato za świat pojęć, który tworzyłeś razem z nami , w którym każdy był sobą i czuł się najważniejszy - mówiła córka Julia Królikowska. Przemówienie Julii było bardzo poetyckie: Świat, w którym rządziły fantazja i uśmiech, który pachniał czereśniami i poziomkami, brzmiał dźwiękiem gitary, a czasem dźwiękiem starego silnika. Smakował, jak mocno gazowana woda, niedzielny obiad, a wyglądał, jak wieczór w drewnianym domku pod lasem - dodała Julia. Tutaj możecie posłuchać całego przemówienia: To było jedno z najbardziej wzruszających przemówień na pogrzebie. Na ostatnim pożegnaniu Pawła Królikowskiego głos zabrał również Antek Królikowski ( Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików" ). Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego: rodzina i przyjaciele uczestniczą w ostatnim pożegnaniu aktora [zdjęcia] Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawiła się jego najbliższa rodzina, w tym żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i syn Antoni Królikowski. Na pogrzebie pojawili się również jego przyjaciele, w tym Piotr Gąsowski, z którym Paweł Królikowski znał się m.in. z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paweł...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner