Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego
Newsy

"Wyję po Tobie..." Piotr Gąsowski nie może uwierzyć w śmierć przyjaciela, Pawła Królikowskiego

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego. Przyjaźnili się od lat. Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego.

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor odszedł dziś nad ranem w wieku 58 lat. Od lat zmagał się z poważną chorobą. Ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Świat kina i telewizji jest pogrążony w żałobie. Rozrywające serce pożegnanie zamieścił w sieci Piotr Gąsowski, bliski przyjaciel Pawła Królikowskiego.

Antoni Królikowski i Paweł Królikowski... rywalizują ze sobą! Który okazał się lepszy?

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

Panowi znali się od lat, ale ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Piotr był prowadzącym, a Paweł jurorem. Ze względu na stan zdrowia aktora produkcja podjęła decyzję, że w najnowszej odsłonie show Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk. Na jego powrót czekali jednak wszyscy. Zwłaszcza Gąsowski. Jego wpis po śmierci aktora chwyta za serce:

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu 🖤🖤🖤 #twojatwarzbrzmiznajomo #polsatofficial @kacper_kuszewski @katarzyna_skrzynecka @adam_strycharczuk @walewskamalgorzata @maciej_dowbor @joannakurowska_official

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Paweł Królikowski był jurorem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od samego początku show.

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

 

Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Piotr Gąsowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego, byli przyjaciółmi od lat...
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego na pogrzebie. Piotr Gąsowski żegna przyjaciela.

Na pogrzebie Pawła Królikowskiego pojawił się jego przyjaciel, Piotr Gąsowski. Aktorzy znali się od kilkunastu lat, jednak ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", przy którym pracowali przez dwanaście edycji.  Piotr Gąsowski żegna przyjaciela, Pawła Królikowskiego Kiedy 27 lutego w mediach pojawiła się informacja o śmierci Pawła, dziesiątki gwiazd umieściło w sieci swoje wspomnienia związane z aktorem. Chyba najmocniejszy i najbardziej wzruszający post opublikował Piotr Gąsowski, który był z nim bardzo blisko. Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie może się pogodzić z przedwczesną śmiercią przyjaciela: Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢 Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr. Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie neurologicznej w wieku 58 lat. Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach . W jego pożegnaniu uczestniczyły tłumy żałobników! Zobacz także:   Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików" Zobacz także:  Pogrzeb...

Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę
EastNews
Newsy
Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę: "Nie przyjmuję tego do wiadomości" 
Wstrząsający wpis Piotra Gąsowskiego o śmierci Piotra Machalicy.

Nie żyje Piotr Machalica. Wielki aktor odszedł w wieku 65 lat. Ostatnie dni spędził w szpitalu, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Nieoficjalnie mówi się, że Machalica zmarł w wyniku koronawirusa. Artystę żegnają gwiazdy i najbliżsi przyjaciele. Wśród nich jest Piotr Gąsowski, którego wpis rozdziera serce.  Piotr Gąsowski żegna Piotra Machalicę Piotr Gąsowski był bliskim kolegą Piotra Machalicy. Niedawno miał okazję widzieć się z aktorem i rozmawiać z nim. Nocna wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła nim dogłębnie: Jest noc... przed chwilą przyszła straszliwa wiadomość , niepozwalająca oddychać... niepozwalająca się pozbierać ... Piotrusiu...przecież dopiero co widzieliśmy się, rozmawialiśmy, umawialiśmy się na spotkanie... Piotrusiu Kochany ... nie mogę już nawet pisać ... nie mogę zasnąć , nic nie mogę ... mogę tylko płakać i wyć ... i wyję...Piotrusiu... dopiero przed chwilą odszedłeś ... a ja już tęsknię ... wszyscy już tęsknimy ... i płaczemy... i nie rozumiemy... tak inaczej , tak pusto będzie teraz bez Ciebie...Jak to wszystko ogarnąć , mój Przyjacielu... Nasz Przyjacielu ... Dobry , Wrażliwy Człowieku , Wspaniały Artysto , Cudowny, Życzliwy Kolego... Nasz Piotrusiu Kochany... Ku.wa mać! Nie przyjmuję tego do wiadomości, rozumiesz?!!! Nie przyjmuję... ale muszę ... i rozpaczam ... za wcześnie zebrało Ci się ten wieczny sen ... Dużo za wcześnie... Śpij spokojnie Nasz Piotruniu... Będziemy o Tobie zawsze pamiętać ....Zawsze! Żegnaj... Piotr Machalica przyjaźnił się z Piotrem Gąsowskim. To nie jest łatwy rok dla Piotra Gąsowskiego, który w 2020 pożegnał również Andrzeja Strzeleckiego oraz bliskiego przyjaciela, Pawła Królikowskiego. Piotr Machalica miał 65 lat.   

Piotr Pręgowski żegna Pawła Królikowskiego
Newsy
Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego: "Serce pękło"
Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Kasia Zielińska... Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w wieku 58 lat.

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor zmarł dziś nad ranem po walce z chorobą neurologiczną w wieku 58 lat. Ostatnie miesiące spędził w jednym z warszawskich szpitali. Do końca czuwali przy nim bliscy. Pawła Królikowskiego żegnają jego przyjaciele, z którymi miał okazję współpracować. Wpisy polskich gwiazd chwytają za serce. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zdobył ogromną sympatię widzów dzięki swoim niezapomnianym rolom. W "Ranczu" wcielił się w rolę Kusego, którego pokochała Lucy (Ilona Ostrowska). Pawła w rozmowie z "Faktem" żegna serialowy Pietrek, czyli Piotr Pręgowski: To dla mnie wstrząsająca i straszna informacja, brak słów. Był cudownym i kolorowym człowiekiem. Bardzo smutny dzień, nie mogę mówić Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie napisała: Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile🖤 R.I.P. Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) Lut 27, 2020 o 5:22 PST   Wzruszający post opublikowała również Anna Oberc: Żegnaj Pawełku! Takim Cie zapamiętam!!! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!!! I mega wrażliwym... serce pękło... Niech Ci tam pięknie Anioły śpiewają... poezję śpiewaną          ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner