Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

"Wyję po Tobie..." Piotr Gąsowski nie może uwierzyć w śmierć przyjaciela, Pawła Królikowskiego

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor odszedł dziś nad ranem w wieku 58 lat. Od lat zmagał się z poważną chorobą. Ostatnie miesiące spędził w szpitalu. Świat kina i telewizji jest pogrążony w żałobie. Rozrywające serce pożegnanie zamieścił w sieci Piotr Gąsowski, bliski przyjaciel Pawła Królikowskiego.

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

Panowi znali się od lat, ale ich przyjaźń umocniła się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym Piotr był prowadzącym, a Paweł jurorem. Ze względu na stan zdrowia aktora produkcja podjęła decyzję, że w najnowszej odsłonie show Królikowskiego zastąpi Adam Strycharczuk. Na jego powrót czekali jednak wszyscy. Zwłaszcza Gąsowski. Jego wpis po śmierci aktora chwyta za serce:

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu - napisał Piotr.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawełku , Króliku , Przyjacielu Kochany!!! Tylko myśl , że jest Ci już teraz lepiej i, że nie cierpisz, pozwala mi trochę mniej płakać... Jezuuu... przecież to jest niewyobrażalne... jak mamy funkcjonować bez Ciebie?! Bez Twojego uśmiechu , żartu, dobroci, bez Twoich poetyckich, oratorskich , dowcipnych tyrad , bez Twojego ciepła , czułości , bez naszych rozmów , spotkań i wspólnych wyjazdów ... Nie wiem, jak to wszystko ogarnąć , jak się z Twoim odejściem pogodzić ... Jak sobie poradzić z tym , że Ciebie już nigdy nie będzie przy nas... i z tym, że Świat już zawsze będzie inny bez Królika! 😢Bardzo płaczę, wręcz wyję po Tobie... będę bardzo tęsknił... Żegnaj Przyjacielu 🖤🖤🖤 #twojatwarzbrzmiznajomo #polsatofficial @kacper_kuszewski @katarzyna_skrzynecka @adam_strycharczuk @walewskamalgorzata @maciej_dowbor @joannakurowska_official

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Paweł Królikowski był jurorem w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od samego początku show.

Piotr Gąsowski żegna Pawła Królikowskiego

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33