Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Lucy z "Rancza" pożegnała Kusego! 

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego pojawili się fani, bliscy i przyjaciele aktora. Wśród nich nie mogło zabraknąć Ilony Ostrowskiej. W serialu "Ranczo" Paweł i Ilona stworzyli niezapomniany duet. Dziś serialowa Lucy żegna Kusego. 

Ilona Ostrowska z "Rancza" żegna Pawła Królikowskiego

Pogrzeb aktora odbywa się w czwartek w Warszawie. O godzinie 11. w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie rozpoczyna się msza żałobna. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. 

Na uroczystościach pojawiła się Ilona Ostrowska, serialowa koleżanka, przyjaciółka aktora. W serialu "Ranczo" byli idealnym małżeństwem, którym udało się pokonywać wszelkie problemy. Dla Kusego Lucy i ich córeczka, Dorota, byli wszystkim. Podobnie jak w życiu - dla Pawła Królikowskiego nie było większej wartości niż rodzina, miłość i przyjaźń. Ilona Ostrowska tuż po śmierci Pawła napisała w sieci:

Mój Przyjaciel ,mój Bogumił☺️ Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany💔 * * * (pisownia oryginalna)

Opublikowała również ostatni sms od aktora, jaki otrzymała jeszcze w 2019 roku:

Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese z ktorej oderwac sie nie chce łza i twoj w niej portret ...na dobrą wróżbę i szczescie...... Mila twoooj Krooolik (Sms od Pawła 2019) (pisownia oryginalna)

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat w wyniku choroby neurologicznej. Ostatnie miesiące spędził w otoczeniu bliskich w szpitalu w stanie śpiączki. 

Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego.

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

Ilona Ostrowska z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. 

Ilona Ostrowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w wieku 58 lat.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
East News

Przed kościołem jako pierwsi pojawili się: Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27