Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Paweł Deląg z synem
ONS.pl
Newsy

Rodzinne historie: Paweł Deląg i Paweł Deląg Jr

Czym zajmuje się Paweł Deląg junior?
Przystojny aktor ma jeszcze przystojniejszego syna. Czym zajmuje się na co dzień młody Deląg? Nie poszedł w ślady ojca i nie został aktorem, ale postanowił związać się z filmem.

Syn Pawła Deląga

Jego mamą jest Katarzyna Gajdarska, z którą aktor był związany przed laty. „To nieprawda, że nagle zainteresowałem się moim synem. Od zawsze łączyły nas silne więzi”, mówi Paweł Deląg.

„Paweł studiuje w Krakowie produkcję filmową. Wkrótce wraz z kolegami będzie kręcił swój pierwszy film”, mówi dumny tata. I dodaje: „Zawsze miałem z nim bardzo dobre relacje. Paweł nawet mówi, że one są prawie idealne. Choć on mieszka w Krakowie, a ja w Warszawie, staramy się spotykać jak najczęściej. I nigdy nie było inaczej, mimo że tabloidy pisały co innego!”.Paweł Deląg z synem
Paweł Deląg z synem


Paweł Deląg w dresie na spacerze w psem, który porusza się na wózku inwalidzkim
Newsy
Paweł Deląg na spacerze z niepełnosprawnym jamnikiem. To naprawdę wzruszające zdjęcia...
Paweł Deląg na spacerze z niepełnosprawnym jamnikiem. To naprawdę wzruszające zdjęcia...
Paweł Deląg na Narodowym Czytaniu "Lalki"
Newsy
Gwiazdor serialu "Przyjaciółki" Paweł Deląg znów jest wolny! Szuka nowej miłości?
Gwiazdor serialu "Przyjaciółki" Paweł Deląg znów jest wolny! Szuka nowej miłości?

Na ekrany kin wchodzi komedia romantyczna „Wszystko albo nic", w której zagrał między innymi Paweł Deląg. Jest to koprodukcja czesko-słowacko-polska, która odniosła już sukces w kinach za naszą południową granicą. Paweł Deląg wraca na ekrany polskiego kina w roli amanta, jednak nie on łamie komuś serce, ale ratuje czyjeś złamane serce. Jego filmowy doktor Bystrzanin to ideał mężczyzny - ciepły, czuły, dobry. Przy okazji filmu Deląg udzielił magazynowi „Party" dużego wywiadu o... miłości. Okazuje się, że aktor, uchodzący od lat za jednego z najprzystojniejszych w Polsce jest do wzięcia.  Niektóre filmy nieprzypadkowo pojawiają się w naszym życiu w konkretnym momencie. Jestem teraz singlem i to jeszcze potrwa jakąś chwilę. Potrzebny mi jest czas ochronny. Wierzę jednak w miłość - mówi Paweł Deląg w rozmowie z „Party". Aktor przez kilka lat był w poważnym związku z właścicielką kliniki stomatologicznej Emmą Kiworkową i mieli się nawet pobrać. Jednak zamiast ślubu, doszło do rozstania. Dwa lata temu mówiło się o tym, że Paweł Deląg spotykał się z najbogatszą Polką Dominiką Kulczyk. Ten związek też nie przetrwał. Jak aktor tłumaczy swoje niepowodzenia w życiu uczuciowym? Najgorsze, co może się nam przytrafić, to spotkanie niedojrzałego partnera. Rozśmiesza mnie powiedzenie, że „co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Dlaczego coś ma mnie znów zabijać? Po co mi kolejne takie doświadczenie?  - mówi Paweł Deląg. Paweł Deląg nie ukrywa, że jest trochę rozczarowany kobietami. Może dlatego właśnie chciał zagrać w komedii romantycznej, bo wciąż nie traci nadziei...Więcej czytaj w magazynie „Party".   Zobacz:  Co łączy Ewę Farną i Pawła Deląga? Idol, serial, film? Zobacz zdjęcia ze wspólnego projektu! GALERIA   Paweł Deląg gra w kolejnym sezonie serialu...

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą
ONS
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg mieszkają razem!
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg mieszkają razem!

Jak już informowaliśmy  Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą . Jak donosi magazyn "Flesz", Dominika i Paweł już od dłuższego czasu mieszkają ze sobą! Bizneswoman i aktor znają się od lat. Jak sugerują znajomi, długa przyjaźń powoli przerodziła się w miłość. Choć jeszcze niedawno Paweł Deląg planował ślub z kimś innym... Dominika Kulczyk i Paweł Deląg zamieszkali ze sobą Od kilku tygodni Kulczyk i Deląg mieszkają razem. Jak się dowiadujemy, parą są już od ponad pół roku. Wszystkich dziwi, że tak długo udało im się to utrzymać w sekrecie. Być może dlatego, że Paweł Deląg od lat był przyjacielem rodziny Kulczyków. Ale nikt nie podejrzewał ich o bliższą znajomość. Również po śmierci ojca Dominiki - Jana Kulczyka nikt nie widział Pawła Deląga, by często odwiedzał ukochaną. Ale teraz  już się nie ukrywają. Jakiś czas temu widziano ich razem na lotnisku - obejmowali się, całowali, a potem... pojechali gdzieś razem - czytamy we "Fleszu". Czy taka miłość, zrodzona z przyjaźni, okaże się trwała? Wszyscy trzymamy kciuki. Zobacz również: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek Dominika Kulczyk:   Paweł Deląg:   Dominiki Kulczyk na pogrzebie taty - Jana Kulczyka:  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner