W październiku 2022 roku w studiu "Dzień Dobry TVN" pojawili się Paweł Deląg, który dziś świętuje 53. rodziny oraz jego synowie - 29-letni Paweł Deląg Junior oraz 22-letni Mikołaj. To pierwszy raz, kiedy cała trójka zgodziła się na wspólny wywiad. A okazja była naprawdę wyjątkowa. Poznajcie bliżej synów Pawła Deląga i zobaczcie, czym się zajmują. Czy poszli śladami słynnego ojca?

Reklama

Synowie Pawła Deląga w "Dzień Dobry TVN"

Paweł Deląg pojawił się w „Dzień Dobry TVN” aby opowiedzieć o swoim nowym projekcie filmowym - serii dokumentów „Human to Human” poświęconych uchodźcom z Ukrainy. Deląg wyreżyserował jeden z odcinków (o historii 13-letniego Nikity, który z rodziną opuszcza Ukrainę), a przy pracy pomagał mu właśnie młodszy syn, Mikołaj, dla którego była to pierwsza przygoda z z filmem:

Przybyłem na plan, nie wiedząc do końca, co mnie czeka. Temat filmu jest bardzo ciężki. Poznałem na miejscu dzieciaki, od których biła niesamowita energia. Bardzo się z nimi zżyłem - wyznał Mikołaj Deląg.

VIPHOTO/East News

W studiu pojawił się również starszy syn aktora, Paweł Deląg Junior, o którym od czasu do czasu jest głośno w mediach. Niedawno syn Deląg ożenił się z piękną Adą, a jakiś czas temu został ojcem, Paweł Deląg jest więc dziadkiem. W "Dzień Dobry TVN" Junior zdradził imię dziecka:

Urodziła nam się piękna córka 7 sierpnia. Malutka, chociaż według mnie już jest tak duża, że już nie nadążam. Rozalia Barbara, jeszcze teraz był chrzest - zdradził.

Paweł Deląg Junior opowiedział zaś o swoich doświadczeniach w filmie. Z ojcem pracował przy krótkometrażowym filmie "Pani Basia" i dokumencie "Zrodzeni do szabli".

Który z chłopaków jest bardziej podobny do taty, Pawła Deląga? Internauci piszą:

Zobacz także

Miło było posłuchać i popatrzeć na Was Przystojniaki z Was????

Piękni❤️

Super Panie Pawle !!! Co niektórzy mogą Panu pozazdrościć. Gratulacje wspaniałej rodzinki.

Dobre geny

Zobacz także: Paweł Deląg został dziadkiem! Jego syn pochwalił się uroczym zdjęciem maleństwa

Mikołaj Deląg sporo o sobie pisze na Instagramie. Niedawno dodał poruszający post o swoim życiu:

Kocham życie, kocham żyć, kocham czuć, kocham kochać, kocham wszystkie przeciwności i dobroci świata???????????? Ale nie zawsze tak było … Jakiś czas temu, nie doceniałem tego co mam, bo cały czas patrzyłem na to czego nie mam - w końcu powiedziałem sobie basta! Pora wziąć moje życie we własne ręce nie tylko egzystować bo coś mnie boli ! Nie można cały czas żyć w przeszłości bo życie leci dalej i nie poczeka na ciebie ???? Kiedy to sobie uświadomiłem zacząłem walkę z własną głową z własnymi demonami, które dzień w dzień ze mną wygrywały bo byłem słaby… Teraz jestem w stanie powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem nie dla kogoś tylko dla siebie ???? - napisał.

Paweł Deląg Junior niedawno został ojcem i pokochał tę rolę od razu, choć jest dla niego sporym wyzwaniem. Rozalia skradła jednak jego serce:

Kiedyś jak byłem małym 3 letnim chłopcem podobno powiedziałem takie zdanie "bez dzieci świat byłby smutny i by pochlipywał". Bycie ojcem to największe wyzwanie ale i nagroda każdego mężczyzny i cieszę się że mogę iść tą drogą!????️ Na ten tydzień życzę Wam by każdego dnia w waszych myślach wygrywała Miłość! - napisał na Instagramie.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama