Paulina Wilkiewicz nową pogodynką w TVN

Nowa pogodynka TVN-u wzbudza wiele emocji. Kim jest Paulina Wilkiewicz?

Paulina Wilkiewicz nową pogodynką w TVN

W wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry Wakacje" zadebiutowała nowa pogodynka - Paulina Wilkiewicz. Piękna i młoda, a także pełna pozytywnej energii dziewczyna już została ulubienicą widzów. Tylko nam zdradziła jak udało się jej stanąć przed kamerą jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce:
 

Do pracy zostałam przyjęta w bardzo klasyczny sposób. Wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Tydzień po rozmowie miałam nagranie próbne na dworze, na rogu Hożej i Marszałkowskiej, a oprócz mnie o pracę starało się kilka innych osób. Poszło mi chyba nieźle, bo ostatecznie pracę otrzymałam. 

 

Paulina opowiedziała nam też o emocjach związanych z castingiem i dalszą pracą:
 

Nie ukrywam, że stres był duży, ponieważ pierwszy raz pracowałam poza studiem. Martwiłam się kwestiami technicznymi, łącznością ze studiem i brakiem podglądu. Poza tym podczas nagrania naprawdę dużo się działo. Wydaje mi się, że stres mnie jednak nie zjadł, chociaż wiem, że muszę nad sobą pracować, żeby coraz lepiej prezentować się przed kamerą. Na szczęście takie emocje działają też na mnie motywująco, a oprócz nerwów czułam też radość, bo uwielbiam pracować z kamerą. 
 

Warto dodać, że to nie jest debiut Pauliny, ponieważ miała ona już okazję sprawdzić się już w konkurencyjnej stacji jako pogodynka. Jednak dopiero teraz została dostrzeżona, a o jej urodzie i wdzięku napisali już chyba wszyscy! Jednak nie ma się co dziwić, bo wschodząca gwiazda pracuje również jako modelka, a także jest finalistką konkursu Miss Polonia 2014. 
 


Zobacz: Kto poprowadzi wakacyjne wydanie Dzień Dobry TVN? Wybrano następczynię Agnieszki Szulim
 
 

Na Fanpage'u TVN juz śmiga zaproszenie na weekendowa pogodę. Jedziemy nad morze, bedzie wakacyjnie i bardzo ciekawie :). Zapraszam!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Wilkiewicz (@pantinka)

 

By Marta Kowalska ❤❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Wilkiewicz (@pantinka)

 

Pierwsze koty za płoty ;) #dziendobrytvn #tvn #dziendobrywakacje #pogodynka #weathergirl #happy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Wilkiewicz (@pantinka)

 

#polsat #pogoda #forecast #liveontv #tv presenter #paulinawilkiewicz #napodlasiunajchłodniej

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Wilkiewicz (@pantinka)

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00