Paulina Sykut o sposobie na mróz
ONS

Paulina Sykut ma sposób na noszenie szpilek na mrozie. Zimą też można wyglądać sexy

Paulina Sykut o sposobie na mróz
ONS

Koncert Sylwestrowy jest ogromnym wyzwaniem dla wszystkich występujących na scenie gwiazd, ze względu na ciężkie warunki pogodowe, zwłaszcza mróz. Artyści szukają więc różnych sposobów, by uchronić się przed zimnem. Przypomnijmy: Margaret wygadała wymagania Kammela. Bez czego nie poprowadzi sylwestrowego koncertu?

Doskonały sposób na mrozy znalazła również gospodyni Sylwestra z Polsatem - Paulina Sykut. W rozmowie z "Vivą!" prezenterka przyznała, że używa specjalnych żelowych ogrzewaczy, które wkłada w szpilki.  W ten sposób nie może zmarznąć na scenie:

Tłum, który jest przed sceną rozgrzewa serca, ale na mróz nie poradzi. Dlatego ja mam taki sposób, by przetrwać tę noc. Używam żelowych ogrzewaczy - przekonuje Sykut


Gwiazda zdradziła również co jada podczas szampańskiej imprezy do białego rana. Okazuje się, że Paulina ma pewne zdolności kulinarne, dlatego też nie musi korzystać z usług restauracji:

Staram się odżywiać zdrowo, więc nie jem jedzenia restauracyjnego. Może zrobię sobie placuszki gryczane? Albo upiekę chleb? A jeśli nie zdążę, to zamówię sushi. Tak jak co roku zresztą - mówi


Będziecie oglądać Sylwestra z Polsatem? Zobacz: Kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Pełna lista gwiazd


Szczuplutka Sykut w finale Must Be The Music:

Więcej na temat Paulina Sykut Sylwester Polsat
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11