Paulina Krupińska o konflikcie z Miss Angoli
Miss Universe promo

9 listopada w Moskwie odbyła się gala finałowa Miss Universe 2013. Nasza reprezentantka Paulina Krupińska wprawdzie nie dostała się do półfinałowej szesnastki, ale wróciła z Rosji z kilkoma znaczącymi sukcesami i swój występ ocenia pozytywnie. Przypomnijmy: "Zdałam egzamin na bardzo dobrą"

Konkursy Miss słyną też z tego, że piękne uczestniczki z całego świata potrafią czasami pokazać za kulisami swój drapieżny charakter i krążą już prawdziwe legendy o małych wojnach toczonych przez kandydatki do tytułu i wzajemnych złośliwościach. Czy Krupińska była świadkiem takiej sytuacji? W rozmowie z AfterParty.pl przyznała, że uczestniczyła w sporze z Miss Angoli, Vaumarą Rebelo. O co poszło?

Uczestniczyłam w pewnym zgrzycie między dziewczynami. Miss Angoli bardzo nie kibicowała Ukraince, a ja z kolei bardzo blisko się z nią trzymałam. I była taka sytuacja już przed wyborem finałowej piątki, kiedy ja krzyczałam "Go Ukraine, go Ukraine!", a ona "No, no, she''s stupid!" i pomyślałam, o co jej chodzi, czemu ona nie jest wyluzowana? Ona bardzo kibicowała Brazylijce i ta Brazylijka dostała się do finałowej piątki, a Ukrainka nie. I Ukrainka schodziła ze sceny bardzo smutna, a Miss Angoli nagle podbiega do niej i mówi "Oh, you were my favourite, I''m so sad!". I powiedziałam wtedy do niej "Siedź cicho, jesteś zakłamaną dziewczyną!". Uważam, że to już było za dużo.


Postawa Pauliny została dostrzeżona przez inne uczestniczki, które obserwowały całą sprzeczkę:

Przed chwilą mówiła, że się nie nadaje do piątki, że jest głupia, a nagle jest jej wielką przyjaciółką i ją przytula. Gdy to powiedziałam to wszystkie dziewczyny i fryzjerzy odwrócili się i przyznali mi rację, że jest sztuczna,  mówiąc do niej faktycznie, jesteś fake. To są takie niemiłe sytuacje, ale czasami się zdarzają - opowiedziała w rozmowie z nami Paulina.


Cały wywiad z Krupińską, w którym opowiada o konkursie Miss Universe 2013 poniżej:

Zobacz: Sukienka Krupińskiej z Miss Universe wystawiona na licytację
Paulina Krupińska na Miss Universe 2013 mat. prom.


Vaumara Rebelo na Miss Universe 2013 mat. prom.

Paulina Krupińska podczas pre-eliminacji Miss Universe 2013: