Dance dance dance, Patricia Kazadi
Instagram
TYLKO U NAS

Patricia i Victoria Kazadi wystąpią w nowym show? Dziewczyny już mają kolejną propozycję!

Dance dance dance, Patricia Kazadi
Instagram

Po emocjonującym półfinale "Dance, Dance, Dance" Patricia Kazadi i i jej siostra Victoria Kazadi będą walczyć o zwycięstwo w programie z drugą parą: Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim. Czy dziewczyny mają szansę wygrać nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych? Niewykluczone, bo siostry zbierają świetne oceny od jury i od początku są faworytkami show.

Jak donosi "Flesz", dziewczynami już interesują się producenci innych programów. Czy to znaczy, że wkrótce zobaczymy je na antenie w nowym show?

Siostry Kazadi wystąpią w nowym show?

W maju czeka mnie jeszcze matura i żeby móc myśleć o jakimkolwiek nowym wyzwaniu, muszę ją najpierw zdać – śmieje się Victoria.

Na razie nastolatka nie planuje telewizyjnej kariery. Teraz skupia się na przygotowaniach do matury oraz na zbliżających się egzaminach na studia w Anglii i Holandii. Za to o nowe oferty pracy nie musi się martwić Patricia.

Dostałam propozycję nowego programu, ale jest za wcześnie, by mówić o szczegółach – mówi „Fleszowi” aktorka.

Ale mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów sióstr Kazadi! Już w wakacje Patricia i Victoria ruszą z pierwszym wspólnym projektem. Jakim? Okazuje się, że chcą wykorzystać to, czego nauczyły się podczas treningów do Dance, Dance, Dance".

– Chcemy wykorzystać to, czego się nauczyłyśmy. Organizujemy taneczne campy dla młodzieży, na które zaprosimy najlepszych polskich i światowych choreografów – zdradzają dziewczyny.

Więcej o siostrach Kazadi przeczytasz w nowym wydaniu "Flesza".

Okładka magazynu Flesz 08/2019
Party.pl
Patricia i Victoria Kazadi walczą o zwycięstwo w "Dance, Dance, Dance".

Patricia Kazadi Dance dance dance
Instagram

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13