Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Paddy z "The Kelly Family" wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland! Jak dziś wygląda? Mamy najnowsze zdjęcia

Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Michael Patrick Kelly, czyli Paddy z kultowego zespołu "The Kelly Family" wystąpi w drugim finałowym odcinku "The Voice of Poland"! Muzyk pojawił się na nagraniach muzycznego talent-show i zaśpiewał swój najnowszy hit, który z pewnością doskonale znacie z radia, czyli "Beautiful Madness". Zobaczcie zdjęcia artysty! Kto jeszcze pojawi się jako gość muzyczny w finale "The Voice of Poland"?

Paddy z "The Kelly Family" w "The Voice of Poland"

Ponad 20 lat temu "The Kelly Family" był jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych na całym świecie. To właśnie muzycy z "The Kelly Family" wylansowali takie przeboje jak: "An Angel", "Every Baby" czy "I cant't help Myself". Teraz autor hitu "An Angel", czyli Michael Patrick wrócił na scenę, a jego piosenka "Beautiful Madness" stała się prawdziwym hitem. Widzowie "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę będą mogli zobaczyć Michaela Patricka Kelly, który zaśpiewa swój najnowszy singiel.  Mamy zdjęcia z drugiego finałowego odcinka "The Voice of Poland" w którym zaśpiewa były członek kultowej grupy "The Kelly Family"! Spójrzcie tylko, jak dziś wygląda Michael Patrick Kelly! 

W najnowszej odsłonie muzycznego talent-show pojawią się również inne gwiazdy! Gościem muzycznym będzie także Alę Tracz, tegoroczną reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 oraz Anię Dąbrowską, która była jurorką w pierwszej edycji "The Voice of Poland". 

Będziecie oglądać kolejny, finałowy odcinek "The Voice of Poland"? My z pewnością! Przypominamy, że program ruszy w sobotę o godzinie 21:00 oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Zobacz także: Paddy z "The Kelly Family" nagrał hit, który rządzi w polskich radiostacjach! Jak dziś wygląda?

Michael Patrick Kelly wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland".

Michael Patrick Kelly w programie The Voice of Poland
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
 

Bardzo się zmienił?

Michael Patrick Kelly w programie The Voice of Poland
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

W finale "The Voice of Poland" wystąpią także Ania Dąbrowska i Ala Tracz. 

Ala Tracz i Ania Dąbrowska w programie The Voice of Poland
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37