Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Paddy z "The Kelly Family" nagrał hit, który rządzi w polskich radiostacjach! Jak dziś wygląda?

Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Od kilku miesięcy polskie radiostacje podbija utwór "Beautiful Madness" Michaela Patricka Kelly. To nazwisko wydaje Wam się znajome? I słusznie, bowiem mowa o słynnym Paddy'm z kultowego zespołu "The Kelly Family", który podbijał świat w latach 90.! Dziś jeden z jego członków, czyli właśnie Michael Patrick, stawia na solową karierę. Polscy fani grupy są zachwyceni jego najnowszym singlem. A jak dziś wygląda idol nastolatek sprzed ponad 20 lat? Zobaczcie!

Zobacz także: 20 lat temu nagrała "Nas nie dogoniat". Dziś liderka TATU nie przypomina siebie!

Wykorzystaj najnowszy kod rabatowy Livro i zamów płytę z najnowszymi hitami, które rządzą w polskich radiach!

Paddy z "The Kelly Family" znów podbija listy przebojów! 

Powiedzieć, że "The Kelly Family" było zespołem kultowym, to jakby nie powiedzieć nic. Grupa, założona w latach 70 przez Barbarę Ann Kelly i Daniela Jerome’a Kelly’ego oraz ich dzieci, z rokiem na rok stawała się coraz słynniejsza. Apogeum ich popularności przypadło na lata 90, po wydaniu albumu „Over the Hump” (łączna sprzedaż na poziomie prawie 5 mln egzemplarzy na całym świecie), z którego pochodzi jeden z największych hitów - „An Angel”. Autorem tego hitu jest właśnie Michael Patrick Kelly, który w 2003 roku postawił na solową karierę.

Michael Patrick Kelly z nowym hitemMichael Patrick Kelly z nowym hitem

Z rodzinną grupą był związany przez 27 lat. Popularność nie dawała mu jednak wielkiego szczęścia. Odczuwając samotność i pustkę w życiu, postanowił zgłębić temat wiary w Boga, udał się do klasztoru, w którym spędził aż 6 lat:

Byłem tak mocno związany z tą muzyką i rodziną, że na rzecz tego projektu trochę zatraciłem swoje życie. Przyszedł w końcu taki moment, że powiedziałem stop i udałem się do klasztoru. Obecnie jestem szczęśliwy, że tworzę solowo, bo mam więcej swobody twórczej. […] Zrobiłem swoją najlepszą robotę dla zespołu rodzinnego, jestem zadowolony, że udało nam się tyle osiągnąć, spowodować uśmiech na wielu twarzach podczas śpiewania piosenek w trakcie koncertów. Od razu przypominają mi się występy w Polsce – publiczność w waszym kraju była zawsze najgłośniejsza, wchodziło się na scenę i od razu ogłuszał nas taki pisk „wooooooooow”! (śmiech) […] . Ale wiesz jak jest – nigdy nie mów nigdy – może pewnego dnia zanim wszyscy poumieramy, zaśpiewamy wszyscy razem ostatnią wspólną piosenkę! (śmiech) - powiedział jakiś czas temu w rozmowie z Radiozet.pl

Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Nigdy nie porzucił jednak muzyki. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem, tymczasem jego hit "Beautiful Madness" podbija listy przebojów! Na YouTubie teledysk do utworu wyświetlono już prawie 10 mln razy, a w komentarzach rządzą polscy fani:

Widzę dużo polskich komentarzy. Polacy wiedzą co dobre

Wrócił, zaśpiewał, zamknął usta wszystkim wątpiącym

Piosenka coraz częściej grana w polskich mediach 😁 Radio ESKA, 4FunTv, Radio Weekend, Radio Szczecin.... Oby więcej i częściej - czytamy.

Czekacie na nową płytę Michaela? A może wolicie jego utwory z "The Kelly Family"?

Michael Patrick Kelly z nowym hitem

Posłuchajcie singla "Beautiful Madness"!

 

Więcej na temat muzyka pop
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48