Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oglądalność Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z Gwiazdami
Polsat
Newsy

Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję

Liczby nie kłamią

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem rozpoczęcia największych show telewizyjnych w Polsce. W piątek mogliśmy zobaczyć "Taniec z Gwiazdami", a w sobotę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w pierwszym odcinku tanecznego show widzowie przeżyli prawdziwy szok - z programem pożegnała się Marta Wierzbicka. Największym zainteresowaniem w "TTBZ" cieszył się za to występ Mai Bohosiewicz jako Dody. Przypomnijmy: Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i...

Władze stacji i produkcja z niecierpliwością oczekiwali na wyniki oglądalności show. Na szczęście wszyscy mogą odetchnąć z ulgą. Oba programy w weekend cieszyły się ogromną popularnością. "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3 mln 319 tys. widzów, co dało mu pozycję lidera w paśmie. Premierowy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzało niemal 2 mln 350 tys., co również było wynikiem nie do pobicia. W trakcie nadawania show Polsat pozostawił całą konkurencję daleko w tyle. W obu grupach badanych, drugi w kolejności TVN, miał udziały ponad dwukrotnie niższe.

A wy który program oglądaliście chętniej?

Zobacz: Porażka Wierzbickiej w "TzG" wciąż wzbudza emocje. Nawet Pavlović jest nią poruszona
Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Sabrina w Twoja twarz brzmi znajomo
Newsy
Świetna metamorfoza w TTBZ. Seksowna gwiazda przebrana za Sabrinę [WIDEO]
To będzie bardzo seksowny występ

Już w najbliższą sobotę zobaczymy trzeci odcinek drugiej edycji show " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ", w którym nie zabraknie spektakularnych występów. Jurorzy programu mają wielki problem z przyznawaniem punktów, ponieważ każdy uczestnik prezentuje bardzo wysoki poziom. Przypomnijmy:  Trzeci odcinek TTBZ przed nami. Skrzynecka w szoku po występie... Od samego początku dobrze w programie radzi sobie Maja Bohosiewicz . Aktorka wcieliła się już w Dodę , a tydzień temu naśladując lidera Rammstein, wygrała odcinek. W tą sobotę Bohosiewicz wcieli się w postać seksownej Sabriny, gwiazdy lat 80 . Skąpo ubrana artystka śpiewała i tańczyła wśród zanurzonych w basenie kolorowych piłek. Jak z tą rolą poradzi sobie Maja? Przekonamy się już w sobotę po 22 na Polsacie. Zobacz:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i...       Drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Usher w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
POLSAT
TV-Show
Niezwykła metamorfoza w drugim odcinku "TTBZ": Kto wcielił się w Ushera?
To będzie mistrzowski wykon

W pierwszym odcinku nowej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " nie zabrakło fantastycznych występów. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, Dodę czy Piotra Kupichę. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska, która wcieliła się w Demisa Roussosa. Dużym zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Przypomnijmy:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów Najbliższy odcinek show przyniesie nam jeszcze więcej emocji. Gwiazdy programu będą musiały przeobrazić się m.in. w Jennifer Lopez czy Margaret. Marek Kaliszuk zmierzy się za to z amerykańskim raperem, Usherem . Po pierwszym odcinku wiemy, że aktor doskonale naśladuje nie tylko głos, ale i mimikę. Jak będzie tym razem? Patrząc na zapowiedź, jesteśmy dobrej myśli. Trzymacie za niego kciuki? Zobacz:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym odcinku:

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych po piątym tygodniu
POLSAT/ONS
Newsy
Weekendowe zmagania telewizyjnych show. Mamy oficjalne wyniki
Który program wybierano najchętniej?

W tym roku prawie wszystkie największe stacje telewizyjne postawiły na rozrywkę i w każdy weekend serwują nam różne propozycje mające przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak najwięcej osób. Do tej pory liderem był Polsat, który zdecydował się na emisję trzech dużych formatów: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Must Be The Music". Przypomnijmy: Polsat zostawił konkurencję daleko w tyle. Jest liderem rynku Ostatnie dni ponownie potwierdziły tylko, że Polacy lubią oglądać gwiazdy jak również startujących w branży wokalistów. Piątkowe zmagania tancerzy w "TzG" przyciągnęły 3 miliony 730 tysięcy widzów, pozostając najchętniej oglądanym show wiosny od momentu debiutu w Polsacie. Dotychczasowy rekord w ilości widzów pobił program "Twoja twarz brzmi znajomo", gromadząc 3 miliony 300 tysięcy widzów. Niedzielny „Tylko muzyka. Must be the music” zanotował nieco niższą oglądalność niż pozostałe propozycje stacji, ale i tak był najchętniej wybieranym talent show z widownią na poziomie 2 miliony 715 tysięcy widzów. Zarówno "X Factor" jak i "The Voice of Poland"  zanotowały słabsze wyniki - odpowiednio 2 mln i522 tys. oraz 2 mln 637 tys. widzów. A który program cieszy się waszym zainteresowaniem? Zobacz: Wojewódzki pokusił się o ocenę programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Metamorfozy gwiazd w piątym odcinku "TTBZ":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner