Joanna Jabłczyńska o ślubie
ONS

Jabłczyńska pokazała zdjęcie swojego przyszłego męża. Teraz się tłumaczy

Joanna Jabłczyńska o ślubie
ONS

Joanna Jabłczyńska nie należy raczej do wylewnych gwiazd i nie opowiada za wiele o swoim życiu prywatnym. Niechętnie też komentuje plotki dotyczące jej randek z tajemniczym przystojniakiem, z którym parokrotnie przyłapali ją paparazzi. Ostatnio jednak zaskoczyła wszystkich postem na Facebooku, który wywołał lawinę spekulacji. Przypomnijmy: Jabłczyńska bierze ślub? Pokazała zdjęcie nowego faceta: "To mój przyszły mąż"

Aktorka kilka miesięcy temu wystąpiła w kampanii promującej suknie ślubne, a wspomniane wyżej zdjęcie dawało nadzieję fanom Joanny, że niebawem zobaczą ją na ślubnym kobiercu w jednej z tych kreacji. Okazuje się jednak, że chyba będziemy musieli jeszcze na to poczekać. W najnowszym wywiadzie Jabłczyńska dementuje plotki o ślubie, choć nie wyjaśnia, dlaczego umieściła zdjęcie faceta z tak prowokującym podpisem. Być może był to tylko żart.


Nie ma w tym, niestety, żadnego głębszego podtekstu i na razie nie mam w planach wychodzić za mąż - skomentowała krótko dla "Twojego Imperium" Joanna.


Żałujecie?

Zobacz: Jabłczyńska w pięknych sukniach ślubnych znanej projektantki

Jabłczyńska świętuje podpisanie nowego kontraktu:

Więcej na temat Joanna Jabłczyńska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55