Dziś odbyła się uroczysta premiera unowocześnionej wersji "Akademii Pana Kleksa". Na wydarzeniu pojawił się Tomasz Oświeciński z partnerką Aleksandrą i 14-letnią córką, Mają Oświecińską. Nastolatka w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Jej naturalne blond włosy to już przeszłość, zobaczcie, jak wygląda dzisiaj.

Reklama

Córka Tomasza Oświecińskiego na premierze "Akademii Pana Kleksa"

"Akademia Pana Kleksa" to już klasyk twórczości Jana Brzechwy. Do tej pory z genialnej roli znany był Piotr Fronczewski. Czy odświeżona wersja z Tomaszem Kotem w roli Ambrożego Kleksa będzie równie dobra? Tego będziemy mogli przekonać się już na dniach, tymczasem właśnie odbywa się uroczysta premiera filmowa tej produkcji, na której pojawiła się cała plejada gwiazd.

Wśród gości na czerwonym dywanie nie zabrakło Tomasza Oświecińskiego z rodziną. Aktor pozował z partnerką Aleksandrą u boku a także ukochaną córką Mają.

Maja Oświecińska z rodzicami na premierze Akademii Pana Kleksa
Maja Oświecińska z rodzicami na premierze Akademii Pana Kleksa VIPHOTO East News

Maja Oświecińska niedawno świętowała 14-ste urodziny, na które otrzymała samochód od rodziców. Nastolatka nie przypomina już tej słodkiej dziewczynki, która debiutowała m. in. w serialu "Na Wspólnej". Niedawno zdecydowała się na metamorfozę włosów, tym razem stawiając na ciemne odcienie. Poznalibyście córkę Tomasza Oświecińskiego? Zobaczcie zdjęcia z premiery.

Maja Oświecińska z rodzicami na premierze Akademii Pana Kleksa
Maja Oświecińska z rodzicami na premierze Akademii Pana Kleksa VIPHOTO East News
Reklama

Maja Oświecińska postanowiła elegancką kreację składającą się z maxi spódnicy eksponującej sylwetkę oraz zdobnej kwiatowej góry. Nastolatka postawiła także na makijaż, który również przyciąga uwagę. Rodzice postawili na klasyczną elegancję. Partnerka Tomasza Oświecińskiego przełamała klasykę odważnym koronkowym topem.

Zobacz także
Maja Oświecińska i Tomasz Oświeciński w Dzień Dobry TVN
Foto: Olszanka/TVN/Eastnews Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
Metamorfoza Mai Oświecińskiej
Metamorfoza Mai Oświecińskiej Instagram @majcia_oswiecinska_official
Reklama
Reklama
Reklama